Potrzebujesz szybkiej wyceny?

Baza wiedzy

Najnowsze materiały

Wyposażenie sklepów: kosze wyspowe

Kosze wyspowe zwane często promocyjnymi i ekspozycyjnymi dobrze się sprawdzają w każdym sklepie. W łatwy sposób możemy je rozłożyć i przemieścić w inne miejsce. Zazwyczaj są one stosowane do towarów przecenionych lub sezonowych.

monoblok do maszyny vendingowej

Nowy model monobloku – monoblok do maszyny vendingowej

Jednym z rodzajów automatów są automaty chłodzące, które utrzymują produkty w odpowiedniej temperaturze przechowywania. Wykorzystanie odpowiednich monobloków chłodniczych w zamian za dotychczas używane układy chłodnicze niesie za sobą wiele zalet.

Dlaczego fluidyzacja a nie malowanie proszkowe?

Dzięki technologii malowania fluidyzacyjnego grubości powłok zawierają się w przedziale od 0,25 mm -1 mm, co odpowiada za wysoką elastycznością powłoki i dzięki temu powstaje trwałość oraz ochrona przed zarysowaniami. Natomiast malowanie proszkowe daje nam jedynie możliwość cienkiego pokrycia elementów.

Kosze nastawne i ich właściwości

Kosze nastawne cechują się swoją właściwością układania jeden na drugim. Tworzą w ten sposób pewnego rodzaju regały z koszami, które nie zajmują wiele miejsca a są bardzo pojemne.

półka stalowa plastyfikowana

Półka druciana do urządzenia chłodniczego

Akcesoria do urządzeń chłodniczych są niezbędnym elementem, jeśli chcemy stworzyć funkcjonalne miejsce przechowywania produktów. Jednym z nich jest półka druciana, która jest wybierana spośród dwóch rodzajów.

Dlaczego powłoka polietylenowa jest trwała?

Powłoka polietylenowa jest uzyskiwana podczas zanurzeniowego malowania, które nosi nazwę malowania fluidyzacyjnego. Dzięki powłoce, którą uzyskujemy w tym procesie, możemy ją wykorzystać w wielu zastosowaniach. Zazwyczaj proces ten jest stosowany w produkcie, który jest narażony na działanie czynników zewnętrznych i uszkodzeń mechanicznych.

Jak wybrać zawieszki na perforację?

Zawieszki na perforację są dobrą alternatywą dla innych haczyków sklepowych. Różnią się miedzy sobą sposobem zamontowania. Wybierając opcję zawieszek na perforację, musimy brać pod uwagę takie rzeczy jak: oferowany towar, waga produktu, rozmiar, a nawet taką kwestię jak wymiar cenówki montowanej przy produkcie. Od strony właściciela sklepu bardzo ważne jest zwiększanie estetycznego wyglądu sklepu oraz ogólnie jego lepszego funkcjonowania.

Kosze z drutu jako element wyposażenia sklepów

Kosze z drutu często wykonujemy w wersji powlekania fluidyzacyjnego. Sprawia to, że produkty druciane są jeszcze bardziej wytrzymałe oraz odporne na rdzę i uszkodzenia mechaniczne. Dobrze wykonany i zabezpieczony produkt to lepsza organizacja i przechowywanie asortymentu z podziałem na kategorie oferty.

Monoblok chłodniczy serwis

Oferujemy gwarancję „door-to-door”. Jesteśmy w stanie w bardzo sprawny sposób przeprowadzić całą procedurę gwarancyjną. Dzięki tego rodzaju gwarancji pozbywamy się dwóch podstawowych problemów: braku wykwalifikowanych serwisantów w branży chłodniczej i czasu oczekiwania na naprawę.

Półka druciana do regału sklepowego

Półki druciane są jednym z rodzajów półek wykorzystywanych w regałach sklepowych. Najczęściej zobaczymy je w sklepach spożywczych z uwagi na różne kategorie produktów. Dobrze dostosowane wyposażeniu sklepu w odpowiednie regały z półkami będzie miało realny wpływ na funkcjonalność sklepu.

Zawieszki z drutu – w jakich sklepach się sprawdzają

Zawieszki sklepowe są elementem uzupełniającym wiele ekspozycji sklepowych. Ich włączenie do wyposażenia sklepowego może wpłynąć bezpośrednio na proces jego lepszego funkcjonowania, poprzez poprawę wyglądu asortymentu w sklepie.

agregat chłodniczy

Agregat chłodniczy

Agregaty chłodnicze są często stosowane przez producentów urządzeń chłodniczych. Są alternatywą dla monobloków. W Shelmo czynnikiem chłodniczym w agregatach chłodniczych jest gaz R290.

monoblok do szafy chłodniczej

Monoblok do szaf chłodniczych

Monoblok do szafy chłodniczej niezwykle ułatwia użytkowanie urządzenia chłodniczego. W momencie kiedy nie mamy dostępu do serwisu złożonego z wykwalifikowanych specjalistów znających się na naprawie usterek w układzie chłodniczym problemem staje się nie tylko długi czas oczekiwania na serwis, ale i wysoka cena.

gięcie drutu 3d

Gięcie drutu 2D i 3D

Zastosowanie precyzyjnie wygiętych drutów w produktach końcowych, np. w branży automotive, meblach czy urządzeniach daje gwarancję wytrzymałości i trwałości.
Dla naszych klientów przygotowaliśmy również doradztwo w zakresie technologicznym, duża ilość rozwiązań jesteśmy w stanie przewidzieć w związku ze współpracą z różnymi firmami.

Producent koszy drucianych

Wykonujemy różne rodzaje koszy drucianych. Nietypowe zamówienia zazwyczaj wychodzą od strony klientów. Dbając o potrzebne produkty z drutu, zarówno dla wyposażenia sklepów i magazynów wykorzystywane przez nas wyroby są trwałe i wytrzymałe na czynniki zewnętrzne. W sklepach są wykorzystywane m. in. jako kosz na ubrania, zabawki i wiele innych akcesoriów.

Jakie elementy druciane produkujemy?

Z drutu wykonanego np. ze stali węglowej przy użyciu profesjonalnych maszyn możemy wykonać różne warianty jednego produktu. W swojej ofercie posiadamy między innymi elementy druciane takie jak, kosze, półki, przegrody, zawieszki sklepowe i inne. Dzięki ciągłemu powiększaniu parku maszynowego rośnie nasza możliwość do wykonywania nowych i skomplikowanych wyrobów.

Gięcie drutu

Oferujemy usługi w zakresie obróbki drutu (cięcie, gięcie, spawanie). Posiadamy maszyny CNC – giętarki 2D i 3D o najwyższej wydajności i powtarzalności na rynku. Średnice giętego drutu mogą wynosić od 2 do 10 mm. Główne materiały, które możemy wykorzystać do gięcia drutu to produkty wykonane ze stali węglowej i stali nierdzewnej, a także elementów ocynkowanych. Wszystkie dane techniczne ustalamy indywidualnie. Usługę gięcia prętów można wykorzystać w zależności od zamierzonych oczekiwań.

powlekanie polietylenem

Pokrywanie polietylenem

Pokrywanie polietylenem nazywane również malowaniem fluidyzacyjnym lub fluidyzacją jest alternatywą do malowania proszkowego. Proces ten odbywa się we fluidyzatorze dzięki powstaniu złoża fluidalnego (drobnych cząstek ciała stałego w strumieniu gazu poruszającego się z dołu do góry). Produkty dzięki zanurzeniu w proszku uzyskują równomierną powłokę, a pokrywa polietylenowa jest elastyczna i gładka.

polka druciana szara

Półki stalowe plastyfikowane – cechy produktu

Półki stalowe plastyfikowane uzyskiwane są poprzez proces fluidyzacji. Dzięki dokładnemu pokryciu każdego milimetru drutu polietylenem półki są wytrzymałe na czynniki zewnętrzne i trwałe. Dokładne oczyszczenie i wytrawienie półki bezpośrednio przed procesem malowania fluidyzacyjnego pozwala otrzymać gładką i bardzo dobrze przylegającą powłokę do materiału.

Druciana półka do szaf chłodniczych

Półki do szaf chłodniczych mogą być wykonane ze stali plastyfikowanej lub stali nierdzewnej. Najczęściej wybierany jest ten pierwszy wariant z uwagi na właściwości powłoki z plastyfikatu. Wyróżnia się ona niezwykłą trwałością i bardzo dobrze zapobiega korozji drucianej półki.

Monoblok chłodniczy zasada działania układu

Wszystkie elementy w systemie chłodzącym odpowiadają za pracę urządzenia i jego wydajność. To jak są montowane i jaką mają specyfikację. Niektóre urządzenia chłodnicze wymagają szczególnych rozwiązań. Wysoka wydajność chłodnicza jest możliwa dzięki dobrze dobranym parametrom każdego z komponentów.