Potrzebujesz szybkiej wyceny?

Dlaczego powłoka polietylenowa jest trwała?

10 sierpnia 2022

Dlaczego powłoka polietylenowa jest trwała?

Powłoka polietylenowa jest uzyskiwana podczas zanurzeniowego malowania, które nosi nazwę malowania fluidyzacyjnego. Dzięki powłoce, którą uzyskujemy w tym procesie, możemy ją wykorzystać w wielu zastosowaniach. Zazwyczaj proces ten jest stosowany w produkcie, który jest narażony na działanie czynników zewnętrznych i uszkodzeń mechanicznych.

Produkt stalowy powlekany fluidyzacyjnie znajduje zastosowanie w różnych środowiskach. Na magazynie, sklepie spożywczym i w wielu innych, w zależności od wymagań. 

 

Powłoka polietylenowa, która przy wszystkich z elementów zachowuje się jak plastik. Cechuje się gładką powierzchnią i elastyczną formą. Można powiedzieć, że są to półki w postaci metalowego szkieletu, ale posiadające własności półek plastikowych.

Powłoka polietylenowa jest:

materiałem odpornym na czynniki zewnętrzne
właściwościami zabezpieczającymi produkty przed korozją
wykonana z trwałego tworzywa sztucznego
cechuje się odpornością na zarysowania
producent elementów drucianych
powlekanie polietylenem

Jeśli chcesz dowiedzieć się o cenie i i szczegółach malowania fluidyzacyjnego.

Kliknij i odbierz szybką wycenę.

Cechy powłoki i produktu końcowego

Powłoka polietylenowa coraz częściej stosują producenci elementów drucianych przeznaczonych do zastosowania w chłodnictwie i w wyposażeniu sklepów. Materiał stalowy dzięki izolacji przez powłokę zyskuję na żywotności, a cały produkt jest trwalszy.

Wymagania w stosunku do przedmiotu są dyktowane przez środowisko zastosowania.

Więcej o wspomnianym procesie

Jeśli po przeczytaniu tego artykułu powstały szczegółowe pytania, informacje o malowaniu fluidyzacyjnym i uzyskiwanej powłoce dzięki temu procesowi znajdziesz tutaj – malowanie fluidyzacyjne. Właściwości elementów z drutu zależą od materiału i wykończenia produktu.

Kontakt z nami

W celu uzyskania oferty i poznania ceny wykonania usługi powlekania polietylenem napisz do nas. Przejdź do strony kontakt lub skorzystaj z formularza Szybkiej Wyceny i zadaj nam pytanie. Nasi doradcy techniczni z chęcią udzielą szczegółowej i wyczerpującej odpowiedzi.

Shelmo - producent elementów drucianych

Jeśli chcesz dowiedzieć się o cenie i i szczegółach malowania fluidyzacyjnego.

Kliknij i odbierz szybką wycenę.