Potrzebujesz szybkiej wyceny?

Elementy z drutu

Nasi eksperci czekają na Twój kontakt.
Kliknij i wypełnij formularz.
producent elementów drucianych
zawieszki sklepowe
gięcie drutu
zawieszki sklepowe

Elementy z drutu

Elementy z drutu, wyroby z drutu na ich produkcji skupiamy się w SHELMO. Produkowane przez nas elementy znajdują różne zastosowanie. Jesteśmy w stanie wykonać indywidualne projekty elementów z drutu dostosowane do potrzeb klientów. 

Dodatkowo drut możemy pomalować zarówno proszkowo, jak i fluidyzacyjnie. Nasza firma wykonuje gotowe wyroby o wysokiej jakości i wytrzymałości. Materiał z jakiego możemy wytworzyć końcowy produkt z drutu to stal czarna i stal nierdzewna.

Gięcie drutu

Od strony technicznej – przy użyciu nowoczesnego Centrum Giętarskiego i zgrzewarki CNC gięcie drutu, zgrzewanie wykonujemy na bardzo wysokim poziomie. Przekłada się to na cechy, które posiada każdy Nasz produkt. Jest wytrzymały, odporny na korozję i na pewno posłuży przez długi czas. 

W czasie gięcia drutu skupiamy się na każdym detalu, tak aby nasze produkty i usługi finalnie zadowoliły wszystkie firmy. Przy produkcji elementów z drutu skupiamy się na dokładności w wykonaniu i efekcie końcowym. Elementy z drutu to produkty wiodące naszej firmy.

Wyroby z drutu

Wykonujemy wyroby z drutu takie jak: półki, kosze, zawieszki sklepowe, regały z różnej średnicy drutu. Jesteśmy w stanie w krótkim czasie wykonać konfigurację każdego z produktów z drutu dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta. 

Jako producent wyrobów z drutu zajmujemy się każdym zleceniem  z dużą dbałością. Nasze produkty odnajdują zastosowanie na rynku meblarskim, chłodniczym i automotive, a zawieszki sklepowe dobrze współgrają w sklepach.

Zainteresował cię temat wyrobów z drutu?
Zastanawiasz się co moglibyśmy dla Ciebie zrobić?
Zapraszamy do współpracy, chętnie odpowiemy na nurtujące pytania.
Skontaktuj się z nami.
Nasi eksperci czekają na Twój kontakt.
Kliknij i wypełnij formularz.
producent elementów drucianych

Jakie elementy druciane produkujemy?

Z drutu wykonanego np. ze stali węglowej przy użyciu profesjonalnych maszyn możemy wykonać różne warianty jednego produktu. W swojej ofercie posiadamy między innymi elementy druciane takie jak, kosze, półki, przegrody, zawieszki sklepowe i inne. Dzięki ciągłemu powiększaniu parku maszynowego rośnie nasza możliwość do wykonywania nowych i skomplikowanych wyrobów.

Wyroby z drutu producent – dla kogo produkujemy?

Zarówno producenci, sklepy, jak i hurtownie znajdą produkty, które mogą zastosować u siebie. Półki druciane bądź kosze można zastosować w lodówkach, ale również w meblach oraz garderobach na wymiar. Dla przykładu zawieszki sklepowe mogą pomóc zarówno producentom i pośrednikom zajmującym się kompleksowym wyposażeniem sklepów.