Elementy z drutu

Elementy z drutu

Elementy z drutu, na tym skupiamy się w SHELMO. Nasza oferta składa się z wielu elementów, jakie możemy stworzyć poprzez gięcie drutu. Jesteśmy w stanie wykonać indywidualne projekty elementów z drutu dostosowane do potrzeb klienta. Dodatkowo do każdego z elementów możemy zaproponować malowanie proszkowo lub fluidyzację. Nasza firma wykonuje z drutu elementy o wysokiej jakości i wytrzymałości. Materiał z jakiego możemy wytworzyć końcowy produkt z drutu to stal czarna i stal nierdzewna.

 

Gięcie drutu

Od strony technicznej – dzięki posiadaniu nowoczesnego Centrum Giętarskiego i zgrzewarki CNC gięcie drutu wykonujemy na bardzo wysokim poziomie. Przekłada się to na cechy, które posiada każdy Nasz produkt. Jest wytrzymały, odporny na korozję i na pewno posłuży przez długi czas. W czasie gięcia drutu skupiamy się na każdym detalu, tak aby nasze wyroby i usługi finalnie zadowoliły wszystkie firmy. Przy produkcji wyrobów z drutu skupiamy się na dokładności w wykonaniu i efekcie końcowym. Elementy z drutu to produkty wiodące naszej firmy.

Wyroby z drutu

Wykonujemy wyroby z drutu takie jak: półki, kosze, zawieszki, regały. Jesteśmy w stanie wykonać konfigurację każdego z produktów z drutu dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta. Tworząc produkt skupiamy się na etapie produkcji od samego początku.

 
Zainteresował cię temat wyrobów z drutu? Zastanawiasz się co moglibyśmy dla Ciebie zrobić? Zapraszamy do współpracy, chętnie odpowiemy na nurtujące pytania.

 Nasi eksperci czekają na Twój kontakt.

Kliknij i wypełnij formularz.