Potrzebujesz szybkiej wyceny?

Euroshop 2023

13 lutego 2023

Euroshop 2023

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, zobaczenia naszych produktów i porozmawiania o możliwościach jakie oferujemy. Będziemy dostępni w dniach od 26.02 do 02.03 w hali 10. Nasi doradcy techniczni odpowiedzą na wszystkie zadane pytania. 

Druciane rozwiązania dla branży RETAIL i chłodnictwa

Targi Euroshop zawsze zrzeszają kilka tysięcy wystawców z branży RETAIL. To międzynarodowe wydarzenie dla globalnego sektora handlu detalicznego będzie ważne tak jak dotychczas, zwłaszcza po ostatnich trzech pełnych latach wyzwań.

Poznaj naszych ekspertów na targach Euroshop 2023

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o targach Euroshop – sprawdź tutaj

Elementy druciane

Produkujemy elementy z drutu według indywidualnych projektów. Są to: półki druciane, kosze druciane, zawieszki sklepowe oraz kraty ekspozycyjne. Do regałów drucianych, półek i koszy także dedykowane przegrody oraz ograniczniki. Główne branże z którymi współpracujemy to chłodnictwo i wyposażenie sklepów. 

Monobloki chłodnicze

Produkujemy monobloki chłodnicze do urządzeń chłodniczych: stołów, szaf, maszyn vendingowych i witryn cukierniczych. Istnieje możliwość modyfikacji monobloku według potrzeb klienta. W produkcji monobloków chłodniczych staramy się rozwiązać dwa podstawowe problemy: brak wykwalifikowanej kadry w produkcji układów chłodniczych oraz serwisowanie układu chłodniczego. Dzięki monoblokom możemy w szybki sposób wymienić układ na nowy. Jest to niezwykła oszczędność czasu i pieniędzy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się o cenie i dostępnych wariantach elementów drucianych.

Kliknij i wypełnij formularz.