Potrzebujesz szybkiej wyceny?

Gięcie drutu 2D i 3D

21 lutego 2022

Gięcie drutu 2D i 3D

Materiał, który wykorzystujemy głównie w naszych wyrobach i w codziennej pracy to stal czarna. Możliwe są inne materiały po uzgodnieniu np. wygięcie elementów ocynkowanych. Gniemy drut o wymiarach średnicy od 3 mm do 10 mm. Posiadamy maszyny CNC –giętarki 2D i 3D co daje nam możliwość seryjnego gięcia wyrobów z drutu. Oferujemy usługi w zakresie obróbki drutu (cięcie, gięcie, zgrzewanie, malowanie proszkowe, fluidyzacyjne). Zaginanie drutu można wykorzystać w zależności od zamierzonych oczekiwań.

Wyroby z drutu

Zastosowanie precyzyjnie wygiętych drutów w produktach końcowych, np. w branży automotive, meblach czy urządzeniach daje gwarancję wytrzymałości i trwałości.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy również doradztwo w zakresie technologicznym, duża ilość rozwiązań jesteśmy w stanie przewidzieć w związku ze współpracą z różnymi firmami.

Przykładowe realizacje wyrobów giętych z drutu

gięcie drutu
gięcie drutu kraków
gięcie drutu małopolska

Gięcie drutu Kraków

Gięcie drutu wykonujemy w naszym Centrum Giętarskim zlokalizowanym w Bochni, niedaleko Krakowa. Jednak nie przekreśla to współpracy na odległość. Sprawny kontakt z naszym doradcą technicznym i szybka realizacja zleceń produkcyjnych pozwala zmniejszyć czas całej współpracy do minimum. Dostawa realizowana na terenie całej Polski i Europy. Pomagamy w logistycznym rozplanowaniu wysyłki.

Więcej informacji

Więcej na temat gięcia drutu, możliwościach, realizacjach na indywidualne zamówienie dostępne są na stronie – gięcie drutu.

Skorzystaj z szybkiej wyceny, wypełnij formularz i dowiedz się jaka jest cena i czas realizacji twojego zamówienia.

Jeśli chcesz dowiedzieć się o cenie i i szczegółach gięcia drutu.

Kliknij i wypełnij formularz.