Potrzebujesz szybkiej wyceny?

Gięcie drutu

14 grudnia 2021

Gięcie drutu

Oferujemy usługi w zakresie obróbki drutu (cięcie, gięcie, spawanie, malowanie fluidyzacyjne). Posiadamy maszyny CNCgiętarki 2D i 3D o najwyższej wydajności i powtarzalności na rynku. Możemy giąć drut o średnicy od 3 do 10 mm. Główne materiały, które możemy wykorzystać do gięcia to drut wykonany ze stali węglowej i stali nierdzewnej, a także elementów ocynkowanych. Wszystkie dane techniczne ustalamy indywidualnie. Usługę gięcia prętów można wykorzystać w zależności od zamierzonych oczekiwań.

Wymiana danych technicznych i oczekiwanych efektów.
Uzgodnienie terminu i kosztu wykonywanych usługi gięcia drutu.
Realizacja gięcia przy wykorzystaniu odpowiedniej maszyny.
Dostawa produktu, który cechuje się precyzyjnością i spełnia wszystkie wymagania wynikające ze specyfikacji.

Lokalizacja naszej firmy nie ogranicza możliwości współpracy, tak samo jest jeśli chodzi o gięcie, cięcie drutu i inne wszystkie usługi. W tym momencie współpracujemy z firmami lokalnymi, krajowymi i z Europy. Logistyka i wysyłka kurierem w tak rozwiniętych obecnie czasach nie jest problemem i nie stwarza dla nas żadnych przeszkód. Ze swojej strony dokładamy wszelkich starań, aby cały proces logistyczny związany z realizacją zamówienia przebiegał sprawnie i bez negatywnych niespodzianek dla potencjalnych partnerów.

gięcie drutu
gięcie elementów drucianych

Kategorie usług

Oferujemy cięcie, gięcie, spawanie, zgrzewanie prętów z drutu wykonywane na zamówienie. Wszystkie wyroby z drutu są wykonywane w naszym nowoczesnym Centrum Giętarskim, co pozwala na szybką realizację zleceń produkcyjnych.

Obróbka drutu

Projektujemy i realizujemy zamówienia produkcji elementów drucianych bezpośrednio dla dużych międzynarodowych firm. Wszystkie dostępne usługi gięcia drutu, spawanie prętów, dostępne tutaj – USŁUGI SHELMO. 

cięcie drutu
gięcie drutu

Uzyskanie oferty

Każda oferta jest wyceniana indywidualnie, dlatego też zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego SZYBKA WYCENA, a wtedy bardzo szybko otrzymają Państwo powiadomienia o odpowiedzi zwrotnej od nas.

Kontakt

Na wszystkie otrzymane wiadomości odpowiada nasz doradca techniczny, który zawsze informuję o wszystkich istotnych kwestach dotyczących każdej usługi.

Jeśli chcesz dowiedzieć się o cenie i i szczegółach gięcia drutu.

Kliknij i wypełnij formularz.