Potrzebujesz szybkiej wyceny?
gięcie drutu
PRODUKUJEMY

Indywidualne projekty

Jesteśmy producentem różnego rodzaju wyrobów giętych z drutu ze stali nierdzewnej lub czarnej. Wykonujemy naszą pracę na nowoczesnym i sterowanym numerycznie Centrum Giętarskim, które daje nam wiele możliwości produkcyjnych. Dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać różnego rodzaju produkty oraz półprodukty zgodnie z zamówieniem i projektem klienta.

Skontaktuj się z nami i zamów wyroby dopasowane do Twoich potrzeb:

Praca naszej firmy.

Jak wygląda proces produkcji z drutu?

Żeby powstał element z drutu, trzeba najpierw trwale zmienić jego krzywiznę. Do tego etapu w pierwszej kolejności wykorzystywane są sposoby wyginania go w 3 płaszczyznach, aż do momentu uzyskania odpowiedniego kąta nachylenia. Każdy etap i duża uwaga skierowana na dane techniczne obróbki drutu wpływa na efekt końcowy.

Gięcie drutu wykonuje przeznaczona do tego specjalna maszyna. Proces ten jest powtarzany oraz niezwykle precyzyjny, a co najważniejsze – przebiega bardzo sprawnie.

Szeroka gama produktów. Jakie wyroby z drutu znajdziesz w naszej ofercie?

cięcie drutu
zgrzewanie drutu

Nasze wyroby z drutu są wysokiej jakości produktem. Możemy zaoferować wiele wyrobów z drutu, dzięki czemu w naszej ofercie znajdziesz między innymi: półki druciane, przegrody, zawieszki sklepowe, kosze, regały druciane czy kraty ekspozycyjne.

Przyjmujemy również niestandardowe zlecenia od naszych klientów. Jako producent wyrobów z drutu możemy wykonać produkty według indywidualnych projektów.

Dbałość o detale i profesjonalne wykonanie
elementów. Czym wyróżniają się elementy z drutu
produkowane w naszej firmie?

Jesteśmy producentem wyrobów z drutu. Gięcie wykonujemy według własnych wzorów lub projektów klienta. Czym się wyróżniamy na tle konkurencji? Pracujemy na najlepszych certyfikowanych maszynach, które są dedykowane właśnie do gięcia drutu. Produkt, który otrzymuje od nas klient jest ocynkowany, pomalowany proszkowo, fluidyzowany lub elektropolerowany. Wyróżnia go wysoka jakość oraz niebanalna estetyka. Z naszej strony dokładamy wszelkich starań, aby wyrób zamówiony przez naszego klienta spełniał jego wszelkie oczekiwania. Masz pewność, że że wykonane precyzyjnie wyroby spełnią potrzeby indywidualnej specyfikacji. 

Zapraszamy do współpracy.

Skontaktuj się z nami i zamów produkty z drutu dopasowane do Twoich potrzeb: