PRODUKUJEMY

Indywidualne projekty

Jesteśmy producentem różnego rodzaju wyrobów giętych z drutów odpornych na rdzewienie. Wykonujemy naszą pracę na nowoczesnym i sterowanym numerycznie Centrum Giętarskim, które daje nam wiele możliwości produkcyjnych. Dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać różnego rodzaju produkty oraz półprodukty zgodnie z zamówieniem i projektem klienta.

Skontaktuj się z nami i zamów wyroby dopasowane do Twoich potrzeb:

Praca naszej firmy.
Jak wygląda proces produkcji z drutu?

Żeby powstał element z drutu, trzeba najpierw trwale zmienić jego krzywiznę. Do tego etapu w pierwszej kolejności należy użyć siły poprzez wyginanie go w 3 płaszczyznach, aż do momentu uzyskania odpowiedniego kąta nachylenia. Gięcie drutu w zależności od grubości materiału odbywa się przeważnie na zimno. Kolejną metodą obróbki drutu jest gięcie tłoczone. Drut taki wygina się, zagina i zwija.

Gięcie drutu wykonuje przeznaczona do tego specjalna maszyna. Proces ten jest powtarzany oraz niezwykle precyzyjny, a co najważniejsze – przebiega bardzo sprawnie.

Szeroka gama produktów. Jakie wyroby z drutu znajdziesz w naszej ofercie?

Nasze wyroby z drutu są wysokiej jakości produktem. Możemy zaoferować wiele wyrobów z drutu, dzięki czemu w naszej ofercie znajdziesz między innymi: półki druciane, przegrody, zawieszki sklepowe, kosze, regały druciane czy kraty ekspozycyjne.

Przyjmujemy również niestandardowe zlecenia od naszych klientów. Możemy wykonać wyroby z drutu według indywidualnych projektów.

Dbałość o detale i profesjonalne wykonanie
elementów. Czym wyróżniają się elementy z drutu
produkowane w naszej firmie?

Jesteśmy producentem wyrobów z drutu. Gięcie wykonujemy według własnych wzorów lub projektów klienta. Czym się wyróżniamy na tle konkurencji? Pracujemy na najlepszych certyfikowanych maszynach, które są dedykowane właśnie do gięcia drutu. Produkt, który otrzymuje od nas klient jest ocynkowany, pomalowany proszkowo, fluidyzowany lub elektropolerowany. Wyróżnia go wysoka jakość oraz niebanalna estetyka. Z naszej strony dokładamy wszelkich starań, aby wyrób zamówiony przez naszego klienta spełniał jego wszelkie oczekiwania.

Zapraszamy do współpracy firmy, jak i osoby prywatne. Tel oraz adres mailowy znajdziesz w zakładce kontakt.

Skontaktuj się z nami i zamów produkty z drutu dopasowane do Twoich potrzeb: