Potrzebujesz szybkiej wyceny?

Jakie elementy druciane produkujemy?

19 stycznia 2022

Jakie elementy druciane produkujemy?

Z drutu wykonanego np. ze stali węglowej przy użyciu profesjonalnych maszyn możemy wykonać różne warianty jednego produktu. W swojej ofercie posiadamy między innymi elementy druciane takie jak, kosze, półki, przegrody, zawieszki sklepowe i inne. Dzięki ciągłemu powiększaniu parku maszynowego rośnie nasza możliwość do wykonywania nowych i skomplikowanych wyrobów.

Zwracając uwagę na elementy metalowe i ich dane techniczne, które są pożądane na rynku, nasza firma produkuje półki i kosze o standardowych wymiarach GN (Gastro Norm). Jednak nie zawsze „gotowe” wymiary się sprawdzają. W związku z tym indywidualne wyroby z drutu możemy wyprodukować, jednak na pewno wymaga to więcej nakładu pracy i czasu.

Projekt produktu może się różnić w zależności od potrzebnych specyfikacji możliwości. Wyróżniamy kilka głównych zmiennych, z podziałem na:

Materiał wyrobów z drutu

Pierwszy zawsze jest wybór materiału. Elementy druciane mogą być wykonane ze stali węglowej i wykończone np. malowaniem fluidyzacyjnym.

Kolor elementów

Kolor zależy od sposobu wykończenia każdego z elementów. Produkty przy malowaniu fluidyzacyjnym aktualnie mogą uzyskać kolor biały lub szary. W przypadku wyboru malowania proszkowego uzyskujemy już więcej możliwości.

Kształt

W przypadku półek drucianych kwadrat lub prostokąt. Wykonujemy wielkości standardowe według GN lub według danych technicznych klienta. Każde zagięcie drutu wykonywane zgodnie z ustaleniami i rysunkiem technicznym. Jeśli chodzi o zawieszki z drutu, wyróżniamy warianty pojedyncze lub podwójne.

Dodatkowe elementy druciane

Różnego rodzaju przegięcia, barierki przytwierdzone do półki lub kosza z drutu. Wszystkie modyfikacje produktów z drutu, które są niezbędne dla funkcjonowania mebla-regału docelowego. 

przegrody z drutu
przegroda druciana

Skontaktuj się z nami! Jako producent mamy duże możliwości produkcyjne, dlatego nasza oferta nie zamyka się na standardowe warianty elementów drucianych. Wszystkie produkty i ich dane techniczne dostępne na stronie internetowej lub informacje do uzyskania u naszego doradcy technicznego. Zobacz tutaj – elementy druciane.

Jeśli chcesz dowiedzieć się o cenie i dostępnych wariantach elementów drucianych.

Kliknij i wypełnij formularz.