PRODUKUJEMY

Kosze druciane

Druciany kosz to dobre rozwiązanie, dzięki któremu przechowywanie stanie się niezwykle proste. Jesteśmy jednym z producentów wyrobów z drutu. W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju druciane kosze – wykonane właśnie z giętego drutu. Możemy zaoferować Ci kosze wyspowe, stojaki oraz wieszaki dostępne na stopkach, kółkach albo przeznaczone do zawieszania bezpośrednio na ścianę. Nadają się one idealnie do przechowywania różnych produktów, np. jako: kosze na owoce, galanterię, zabawki, jak i do trzymania w nim innych rzeczy.

Skontaktuj się z nami i wybierz kosz druciany dostosowany do Twoich potrzeb:

Druciane kosze i inne produkty, czyli pełna oferta naszej firmy

Kosze druciane możemy podzielić na kilka rodzajów. U nas znajdziesz nowe kosze składane, nastawne, transportowe, na kółkach czy do regału – w różnych kolorach. Dostępne barwy to: czarny, biały lub metal.

Kosz druciany - Sprawdź nasz produkt

Za pomocą takiego koszyka można swobodnie przechowywać wiele produktów. Dodatkowo, przy ich użyciu zyskujesz okazję, aby zwiększyć sprzedaż w swoim sklepie. Wszystko przez fakt, że posiadają ciekawą stylistykę i zachęcają klientów do zakupu. Co więcej, taki kosz pozwala na łatwiejsze wyszukiwanie w nim np.: pożądanego rozmiaru. Pokaż swoim klientom w prosty sposób swój towar i obserwuj, jak rośnie Twoja sprzedaż.

Wszystkie produkty są w pełni elastyczne i łatwe w montażu, dzięki czemu stanowią idealne wyposażenie sklepów. Nasze kosze nadają się bardzo dobrze do przechowywania różnych produktów. Dobrze też sprawdzą się chociażby jako: kosz na owoce, drobną galanterię, zabawki, jak i do trzymania w nim innych rzeczy. Dodatkowo wyglądają na niewymuszoną ekspozycję - produkty jedynie wrzucamy do kosza drucianego.

Jak zamówić
nasze kosze?

Chcesz dowiedzieć jaka będzie cena i czas realizacji Twojego zamówienia? Chętnie z tobą porozmawiamy i udzielimy wszystkich informacji. Skontaktuj się z Nami za pomocą formularza kontaktowego, zadzwoń lub wyślij e-mail.

Czym wyróżniają się nasze druciane kosze na tle konkurencji?

Nasza firma ma okazję pracować na najlepszych certyfikowanych maszynach do gięcia drutu. Kosz, który od nas dostaniesz jest ocynkowany oraz pomalowany proszkowo lub wykonany ze stali nierdzewnej – wyróżnia go nie tylko wysoka jakość, ale i jego estetyka.

Z naszej strony dokładamy wszelkich starań, aby kosz druciany był nie tylko ładny, ale i funkcjonalny, a Ty w pełni zadowolony ze swoich zakupów.

Skontaktuj się z nami i zamów kosze druciane dopasowane do Twoich potrzeb: