Potrzebujesz szybkiej wyceny?

Monobloki chłodnicze

Nasi eksperci czekają na Twój kontakt.
Kliknij i wypełnij formularz.
monoblok chłodniczy
PRODUKUJEMY

Monobloki

Monoblok chłodniczy jest gotowym układem chłodniczym, który wychodzi naprzeciw potrzebom producentom urządzeń chłodniczych. Używając monobloku cały proces produkcji trwa znacznie szybciej – nie musimy budować układu chłodniczego od podstaw. Skutkiem tego jest mniejsza liczba zatrudnionych chłodników i optymalizacja produkcji. Dodatkowo monoblok dla ostatecznego użytkownika pozwala zapomnieć o drogim i specjalistycznym serwisie, ponieważ uszkodzony układ wystarczy wymienić na nowy.

Porozmawiaj z ekspertem i wybierz model monobloku dostosowany do Twoich potrzeb:

ZAMÓWIENIA
NAWET W 17 DNI
NIESTANDARDOWE
MODELE
JUŻ W 1 MIESIĄC
GWARANCJA
NAWET 48 MIESIĘCY
wizualizacja monobloku chłodniczego

Porozmawiaj z ekspertem i wybierz najlepszy model monobloku dostosowany do Twoich potrzeb:

Zalety

Sprawdź, co do zaoferowania mają nasze skuteczne systemy chłodnicze. W tym obszarze na szczególne uznanie zasługuje ich wszechstronność i elastyczność.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I KOSZTÓW

Nasza firma dostarcza gotowe układy chłodnicze, które przyspieszają proces produkowania mebli chłodniczych. Z jednej strony ściągają z producentów konieczność konstruowania tego typu urządzeń “na własną rękę”. Z drugiej strony - pozwalają ograniczyć pracę specjalistów wyłącznie do niezbędnego minimum. Co ma wpływ zarówno na czas wytwarzania poszczególnych urządzeń, jak i związane z tym koszty.

NIEZWYKŁA WYDAJNOŚĆ

Korzyścią płynącą ze stosowania tego typu systemów jest również ich niezwykła wydajność o różnym zakresie temperatur. Nasze monobloki chłodnicze są także trwałe. Dzięki temu korzystanie z ich serwisu jest rzadkie i sprowadza się zazwyczaj do prostych prac związanych z rutynowym czyszczeniem. W ostateczności, gdy monoblok chłodniczy przestaje działać - ekspresowo wymieniamy go na zupełnie nowy bez konieczności wzywania serwisu.

RÓŻNORODNE ZASTOSOWANIE

Za uniwersalnością monobloków przemawia jeszcze jeden fakt. Mianowicie, są konstruowane w taki sposób, aby z powodzeniem znajdowały możliwość zastosowania w wielu różnych urządzeniach. I to bez konieczności stosowania drogich zabiegów adaptacyjnych. Dzięki temu istotnie zwiększamy optymalizację produkcji.

EKOLOGICZNY I EKONOMICZNY

Na Twoją uwagę zasługuje również ekologiczny i ekonomiczny charakter pracy monobloków. Produkujemy je według najnowszych standardów będących połączeniem bardzo wysokiej wydajności i zmniejszyć zużycie energii elektrycznej. To sprawia, że korzystanie z nich zapewni Ci nie tylko odpowiednią temperaturę pracy, ale także pozytywnie wpłynie na wysokość Twoich rachunków za energię elektryczną. Dodatkowo użyty ekologiczny gaz R290 oraz komponenty plastikowe wytworzone z materiałów z recyklingu.


Monobloki do stołów chłodniczych uwielbiane i znienawidzone” dokładnie opisują wszystkie zalety monobloków.

Kliknij, aby przeczytać więcej.

Porozmawiaj z ekspertem i wybierz najlepszy model monobloku dostosowany do Twoich potrzeb:

shelmo układy chłodnicze

Z jakich komponentów

zbudowany jest monoblok chłodniczy?

Produkty tego typu w większości składają się z podzespołów, do których zaliczamy: sprężarkę, parownik, skraplacz, silnik czy wentylator oraz zawór rozprężny. Całość tworzy gotowy układ chłodniczy przeznaczony zarówno do stołów chłodniczych, jak i mroźniczych. Ostateczna specyfikacja różni się w zależności od modelu monobloku.

W jakich obszarach sprawdzają się

monobloki chłodnicze?

Warto podkreślić, że agregaty chłodnicze tego typu nie są wyłącznie domeną branży HORECA. Z ich dobrodziejstw korzystają także magazyny, zakłady produkcyjne, jak i firmy logistyczne. Przykładami ich wykorzystania są między innymi komory do przechowywania produktów, jak i pomieszczenia, w których stosuje się zazwyczaj monoblok ścienny.

Odpowiednio dobrane agregaty sprawdzają się zarówno w komorze chłodniczej (pracującej od 0 do 10 stopni Celsjusza), jak i komorze mroźniczej (której zakres pracy mieści się w granicach od -25 do 0 stopni Celsjusza).

Chcesz, aby pracę
Twojej firmy wspierały
sprawdzone produkty
o udowodnionej wydajności
oraz jakości?

Potrzebujesz wsparcia w wyborze właściwego rozwiązania? Nasi doradcy techniczni z chęcią pomogą dobrać idealne rozwiązanie.

Skontaktuj się z nami tak, jak Ci wygodnie. Możesz to zrobić poprzez telefon, za pomocą wiadomości e mail, a także wypełniając formularz składania zapytania.

Opowiedz nam o Twoich wymaganiach
Wspólnie wybierzemy najlepszy model monobloku

Nasi eksperci czekają na Twój kontakt. Wycenimy szybko Twoje zamówienie. Kliknij i wypełnij formularz.