Potrzebujesz szybkiej wyceny?

Pokrywanie polietylenem

powlekanie polietylenem

Jeśli chcesz dowiedzieć się o cenie i i szczegółach malowania fluidyzacyjnego.

Kliknij i wypełnij formularz.

Sprawdź też:
3 grudnia 2021

Pokrywanie polietylenem

Pokrywanie polietylenem nazywane również malowaniem fluidyzacyjnym lub fluidyzacją jest alternatywą do malowania proszkowego. Proces ten odbywa się we fluidyzatorze dzięki powstaniu złoża fluidalnego (drobnych cząstek ciała stałego w strumieniu gazu poruszającego się z dołu do góry). Produkty dzięki zanurzeniu w proszku uzyskują równomierną powłokę, a pokrywa polietylenowa jest elastyczna i gładka.

Nie bez powodu pokrywa z polietylenu cieszy się popularnością wśród elementów z drutu, głównie półek drucianych, koszy znajdujących zastosowanie w gastronomii. Dzięki swoich właściwości przedmioty pokryte polietylenem mogą mieć kontakt z żywnością. 

-materiałem odpornym na czynniki zewnętrzne

-właściwościami zabezpieczającymi produkty przed korozją

-wykonaniem z trwałego tworzywa sztucznego

odpornością na zarysowania

Opis jakości

Pokrywa wykonana z polietylenu bardzo dobrze przylega do materiału, w naszym wypadku ten materiał to stal węglowa. Dzięki pokrywie produkt uzyskuje dodatkowe cechy, można powiedzieć, że poniekąd cechy plastiku. Szerokość i długość produktu zwiększa się o dosłownie kilka milimetrów – dokładnie o grubość powłoki.

pokrywanie polietylenem
polietylen

Rodzaje produktów - powlekanie polietylenem

Malowaniu fluidyzacyjnemu poddajemy elementy metalowe. Wymagają one wcześniejszego podgrzania do wysokich temperatur, aby powłoki idealnie i równomiernie przylegały do produktu. W naszym przypadku powlekanie fluidyzacyjne wykorzystujemy do powlekania stali węglowej, z której wykonane są wyroby druciane. Między innymi są to takie produkty jak: półki, kosze, przegrody, haki czy zawieszki sklepowe. Natomiast powlekamy również niestandardowe elementy. 

fluidyzacja
malowanie fluidyzacyjne

Kontakt

Jeśli interesuję cię wykonanie malowania fluidyzacyjnego twojego produktu – napisz do nas, podaj wszystkie szczegóły techniczne i uzyskaj wycenę. Wszystkie informacje o zakresie malowania fluidyzacyjnego oraz cała oferta dostępna tutaj – Fluidyzacja. 

Jeśli chcesz uzyskać wycenę usług, które wykonujemy, wyślij zapytanie poprzez wypełnienie formularza SZYBKA WYCENA lub znajdź dane kontaktowe na stronie Kontakt.

Jeśli chcesz dowiedzieć się o cenie i i szczegółach malowania fluidyzacyjnego.

Kliknij i wypełnij formularz.

Share on facebook
Share on email