Potrzebujesz szybkiej wyceny?

Druciana półka do szaf chłodniczych

Jeżeli jesteś zainteresowany zamówieniem półek, skontaktuj się z nami. Dzięki sprawnej obsłudze i własnej linii produkcyjnej oferujemy szybkie terminy realizacji.

Kliknij i odbierz szybką wycenę.

Sprawdź też:
22 października 2021

Druciana półka do szaf chłodniczych

Półki do szaf chłodniczych mogą być wykonane ze stali plastyfikowanej lub stali nierdzewnej. Najczęściej wybierany jest ten pierwszy wariant z uwagi na właściwości powłoki z plastyfikatu. Wyróżnia się ona niezwykłą trwałością i bardzo dobrze zapobiega korozji drucianej półki.

Mając na uwadze wszystkie opcje wykończenia półek drucianych , produkt może być wyposażony w ograniczniki lub barierkę. Wszystkie informacje o wariantach wykonania półek do urządzeń chłodniczych przeczytasz tutaj – strona Półki druciane

Akcesoria druciane do szaf chłodniczych

Oprócz półek plastyfikowanych, jako producent elementów drucianych wykonujemy również inne akcesoria do urządzeń chłodniczych i nie tylko. Jesteśmy w stanie wykonać przegrody z drutu, które sukcesywnie mogą pomóc podzielić przestrzeń w szafie chłodniczej. Do tego bardzo popularnymi produktami są barierki, które sprawiają, że produkt nie zsuwa się z półki. W związku z tym łatwiej zadbać o ułożenie produktów.

Kategorie produktów

Wykonujemy szereg indywidualnych zamówień różnych elementów z drutu. Produkty wykonujemy zgodnie ze specyfikacją każdego klienta. Cena i produkowana ilość są uzgadniane w zależności od produktu oraz jego wymagań technicznych.

Kontakt

Wszystkie informacje możesz znaleźć tutaj – Półki druciane producent lub skontaktować się z nami klikając bezpośrednio w zakładkę Kontakt.

Jeżeli jesteś zainteresowany zamówieniem półek

skontaktuj się z nami. Dzięki sprawnej obsłudze i własnej linii produkcyjnej oferujemy szybkie terminy realizacji.

Kliknij i odbierz szybką wycenę.