Potrzebujesz szybkiej wyceny?
PRODUKUJEMY

Półki druciane

Półka druciana stanowi element, którego zalety dostrzegają wszyscy. Z jednej strony jest doskonałym sposobem na dbanie o idealny przepływ powietrza w urządzeniu chłodniczym lub grzewczym. Z drugiej jest idealnym rozwiązaniem, na którym mogą znaleźć się produkty eksponowane w sklepie. Zalety półek z drutu doceniają również osoby korzystające z kuchni. Półka druciana jest świetnym sposobem do przechowywania wszelkich najpotrzebniejszych rzeczy.

Skontaktuj się z nami i zamów półki

dopasowane do Twoich potrzeb:

Rodzaje półek

W naszej ofercie czeka na Ciebie bogaty wybór półek i kategorie produktowe dopasowane do Twoich potrzeb.

Możesz zdecydować, z jakiego materiału będzie wykonana półka druciana. Do Twojej dyspozycji oddajemy dwa warianty: półka z czarnej stali oraz ze stali nierdzewnej.

Szczegóły oferty

Jednak sam materiał to nie wszystko. Poza nim, możesz dokonać wyboru grubości drutu. Dostępne warianty mieszczą się w granicach od 1,5 mm do 10 mm.

Dodatkowo w celu zabezpieczenia materiału przed korozją poddajemy półki końcowemu etapowi, w zależności od preferencji. Do wyboru są między innymi: poler i elektropoler, chrom, cynk a także malowanie fluidyzacyjne i proszkowe.

Dzięki takim możliwościom nasze produkty są bardzo różnorodne, ale jednocześnie podobne pod względem jakości.

Zobacz jak robimy nasze półki! – czytaj więcej

Dlaczego Shelmo?

Poznaj pozostałe zalety wynikające z zakupów w SHELMO i zobacz, dlaczego nasza półka druciana to dobry wybór.

DOPASOWANE WYMIARY

Każda półka druciana dostępna jest w wielu wariantach do wyboru. Dzięki temu bez kłopotu odnajdziesz produkt, z którego korzystania będziesz zadowolony.

PRZYSTĘPNA CENA

Niezależnie od wymiarów, materiału czy powłoki - każde zamówienie jest wyceniane indywidualnie.

ATRAKCYJNE WARUNKI DOSTAWY

Wysyłka to zazwyczaj kwestia kilku dni, dzięki czemu półka druciana dotrze do Ciebie tak szybko jak to możliwe.

TRWAŁOŚĆ

Wszystkie produkty Shelmo, w tym półka druciana to nie tylko gwarancja pełnej użyteczności, ale także pewności, że zakupiony produkt będzie służył przez długi czas. Docenisz je za trwały kolor, odporność na uszkodzenia, a także fakt, że materiał, z jakiego zostały wykonane się nie odkształca!

PROSTY MONTAŻ

Wszystkie produkty są nie tylko solidne i funkcjonalne, ale również niezwykle łatwe w instalacji. Ich zamontowanie ogranicza się do kilku prostych czynności, z którymi poradzi sobie praktycznie każdy.

Skontaktuj się z nami i zamów półki druciane dopasowane do Twoich potrzeb:

Szukasz trwałego produktu?

Zatem nie czekaj i już teraz rozpocznij poszukiwania produktów służących do przechowywania i nie tylko.

Przejdź do kategorii o półkach drucianych, określ wymiary, dodaj akcesoria, a gdy znajdziesz właściwy asortyment – skorzystaj z szybkiej wyceny, aby poznać cenę swojego zamówienia. 

Oferta

Chcesz poznać pełną ofertę półek na ten rok? Przekażemy wszystkie informacje – strona kontakt. Dowiedz się, jakie podobne półki mogą znaleźć się u Ciebie jako nowy nabytek.

Skontaktuj się z nami i zamów półki druciane dopasowane do Twoich potrzeb: 

Półki z drutu do sklepu, magazynu. Oferta dla przedsiębiorstw.

Jeżeli jesteś zainteresowany zamówieniem półek drucianych, skontaktuj się z nami. Dzięki sprawnej obsłudze i własnej linii produkcyjnej oferujemy szybkie terminy realizacji.   Kliknij i odbierz szybką wycenę. SZYBKA WYCENA Sprawdź też: Czy wiesz, że półki z drutu stanowią ważne ogniwo w efektywnym zarządzaniu przestrzenią magazynową lub sklepową? Dzieje się tak ponieważ w takich pomieszczeniach kluczowe jest odpowiednie wykorzystanie dostępnego miejsca. W biznesie logistycznym, gdzie każdy metr kwadratowy może przynieść korzyści, wybór odpowiednich

Stojaki sklepowe producent

Stojaki sklepowe odgrywają kluczową rolę w organizacji przestrzeni sprzedażowej i prezentacji towarów. Stanowią niezastąpione narzędzia dla sklepów, które pragną efektywnie wykorzystać dostępną przestrzeń oraz w sposób atrakcyjny i praktyczny wyeksponować swoje produkty.

Druciana półka do regałów sklepowych

Druciane półki do regałów sklepowych są używanym elementem w branży detalicznej ze względu na swoje cechy techniczne, które łączą solidność, funkcjonalność i estetykę. Konstrukcja tych półek oparta jest na wysokiej jakości stalowych prętach o określonym profilu, co sprawia, że są one niezwykle trwałe i wytrzymałe na obciążenia.

Wyposażenie sklepów: półki druciane

Półki druciane występują w różnych rozmiarach i kształtach, co pozwala na ich dopasowanie do każdego rodzaju przestrzeni sklepowej. Półki druciane są łatwe w montażu i demontażu, co umożliwia ich szybką zmianę i dostosowanie do zmieniających się potrzeb sklepu.

Osłony do wentylatorów producent

Każdy wentylator jest wyposażony w osłonę chroniącą przed czynnikami zewnętrznymi. Wyróżniamy kilka rodzajów osłon ze względu na materiał. Dzięki możliwości produkcyjnych możemy wyprodukować osłonę do wentylatora według indywidualnej specyfikacji.

Wyposażenie sklepów: kosze wyspowe

Kosze wyspowe zwane często promocyjnymi i ekspozycyjnymi dobrze się sprawdzają w każdym sklepie. W łatwy sposób możemy je rozłożyć i przemieścić w inne miejsce. Zazwyczaj są one stosowane do towarów przecenionych lub sezonowych.

Nowy model monobloku – monoblok do maszyny vendingowej

Jednym z rodzajów automatów są automaty chłodzące, które utrzymują produkty w odpowiedniej temperaturze przechowywania. Wykorzystanie odpowiednich monobloków chłodniczych w zamian za dotychczas używane układy chłodnicze niesie za sobą wiele zalet.

Dlaczego fluidyzacja a nie malowanie proszkowe?

Dzięki technologii malowania fluidyzacyjnego grubości powłok zawierają się w przedziale od 0,25 mm -1 mm, co odpowiada za wysoką elastycznością powłoki i dzięki temu powstaje trwałość oraz ochrona przed zarysowaniami. Natomiast malowanie proszkowe daje nam jedynie możliwość cienkiego pokrycia elementów.

Kosze nastawne i ich właściwości

Kosze nastawne cechują się swoją właściwością układania jeden na drugim. Tworzą w ten sposób pewnego rodzaju regały z koszami, które nie zajmują wiele miejsca a są bardzo pojemne.

półka stalowa plastyfikowana

Półka druciana do urządzenia chłodniczego

Akcesoria do urządzeń chłodniczych są niezbędnym elementem, jeśli chcemy stworzyć funkcjonalne miejsce przechowywania produktów. Jednym z nich jest półka druciana, która jest wybierana spośród dwóch rodzajów.

Półka druciana do regału sklepowego

Półki druciane są jednym z rodzajów półek wykorzystywanych w regałach sklepowych. Najczęściej zobaczymy je w sklepach spożywczych z uwagi na różne kategorie produktów. Dobrze dostosowane wyposażeniu sklepu w odpowiednie regały z półkami będzie miało realny wpływ na funkcjonalność sklepu.

Jakie elementy druciane produkujemy?

Z drutu wykonanego np. ze stali węglowej przy użyciu profesjonalnych maszyn możemy wykonać różne warianty jednego produktu. W swojej ofercie posiadamy między innymi elementy druciane takie jak, kosze, półki, przegrody, zawieszki sklepowe i inne. Dzięki ciągłemu powiększaniu parku maszynowego rośnie nasza możliwość do wykonywania nowych i skomplikowanych wyrobów.

polka druciana szara

Półki stalowe plastyfikowane – cechy produktu

Półki stalowe plastyfikowane uzyskiwane są poprzez proces fluidyzacji. Dzięki dokładnemu pokryciu każdego milimetru drutu polietylenem półki są wytrzymałe na czynniki zewnętrzne i trwałe. Dokładne oczyszczenie i wytrawienie półki bezpośrednio przed procesem malowania fluidyzacyjnego pozwala otrzymać gładką i bardzo dobrze przylegającą powłokę do materiału.

Druciana półka do szaf chłodniczych

Półki do szaf chłodniczych mogą być wykonane ze stali plastyfikowanej lub stali nierdzewnej. Najczęściej wybierany jest ten pierwszy wariant z uwagi na właściwości powłoki z plastyfikatu. Wyróżnia się ona niezwykłą trwałością i bardzo dobrze zapobiega korozji drucianej półki.

Wyroby z drutu producent – dla kogo produkujemy?

Zarówno producenci, sklepy, jak i hurtownie znajdą produkty, które mogą zastosować u siebie. Półki druciane bądź kosze można zastosować w lodówkach, ale również w meblach oraz garderobach na wymiar. Dla przykładu zawieszki sklepowe mogą pomóc zarówno producentom i pośrednikom zajmującym się kompleksowym wyposażeniem sklepów.

Półki z drutu i ich wpływ na obieg powietrza w urządzeniu

Półka z drutu ma zupełnie inną budowę niż półka szklana, szereg prętów ułożonych równolegle i prostopadle do siebie. Elementy z drutu ułożone ze sobą w taki sposób tworzą wolną przestrzeń, która umożliwia lepszy przepływ powietrza. Dzięki przerwom pomiędzy prętami półki z drutu zapewniają lepszą cyrkulację powietrza, co odpowiada za równomierne chłodzenie produktów.

Półka druciana producent – Jak to robimy?

Każdy kiedyś słyszał o programach telewizyjnych typu „Jak to jest zrobione?”. Nie bez powodu te kategorie cieszą się tak dużym powodzeniem wśród ludzi. Na pewno większość z Nas miała chociaż raz sytuację, w której zobaczyła jakieś urządzenie lub przedmiot w sklepie i zadała sobie pytanie: jak się to produkuje. Wynika to poniekąd z natury człowieka, jako osoby która jest ciekawa świata i wszystkiego co go otacza. Dlatego też chcemy przedstawić jak to robimy.

polka zeberkowa

Półki druciane – zastosowanie w gastronomii

Do przechowywania produktów, które wymagają odpowiedniej temperatury tradycyjna lodówka i zwykłe szklane półki mogą nie wystarczyć. Lodówki, które zazwyczaj kupujemy do domu nie posiadają wystarczającej ilości półek i wystarczającej przestrzeni wewnątrz urządzenia. Dla branży gastronomiczno-hotelarskiej czy sklepów spożywczych te wymagania są zdecydowanie wyższe i  urządzenia muszą być odpowiednie do przechowywania dużej ilości produktów.