Potrzebujesz szybkiej wyceny?

Półki stalowe plastyfikowane – cechy produktu

polka druciana szara

Jeżeli jesteś zainteresowany zamówieniem półek, skontaktuj się z nami. Dzięki sprawnej obsłudze i własnej linii produkcyjnej oferujemy szybkie terminy realizacji.

Kliknij i odbierz szybką wycenę.

Sprawdź też:
10 listopada 2021

Półki stalowe plastyfikowane – cechy produktu

Półki stalowe plastyfikowane uzyskiwane są poprzez proces fluidyzacji. Dzięki dokładnemu pokryciu każdego milimetru drutu polietylenem półki są wytrzymałe na czynniki zewnętrzne i trwałe. Dokładne oczyszczenie i wytrawienie półki bezpośrednio przed procesem malowania fluidyzacyjnego pozwala otrzymać gładką i bardzo dobrze przylegającą powłokę do materiału.

Półki plastyfikowane do szaf i urządzeń chłodniczych możemy otrzymać w białej oraz szarej wersji kolorystycznej. Półki stalowe węglowe zyskują wtedy o wiele większą odporność na korozję.

Akcesoria druciane i możliwości

Zazwyczaj półka stalowa plastyfikowana może być wyposażona w ograniczniki i barierki. Elementy te wspomagają funkcjonalność półki, w zależności od tego, do jakiego urządzenia chłodniczego chcemy zamontować produkt końcowy. Zazwyczaj cena produktów wzrasta wraz z wyborem dodatkowych opcji.

półka stalowa plastyfikowana

Półki plastyfikowane do szafy GN

Kategorie produktów zawierają w swoich rozmiarach standardowe wymiary GN (Gastro Norm). Produkt taki jest dopasowany do wszechobecnie stosowanych wymiarów. Półka stalowa plastyfikowana do szafy chłodniczej, regałów chłodniczych powinna być trwała, zwracając uwagę na jej wykorzystanie w branży gastronomicznej. Rozmiar GN umożliwia łatwy dobór wymiarów produktów. 

półka biała plastyfikowana
półki stalowe plastyfikowane

Więcej informacji

Wszystkie informacje na temat produktów – półek z drutu dostępne tutaj Półki druciane. Jeśli interesuje cię cena produktu, napisz do nas poprzez formularz kontaktowy. 

Podaj informacje takie jak: wymiary, ilość oraz wgraj rysunek techniczny, a nasz doradca techniczny skontaktuję się z tobą w celu odpowiedzi.

Jeżeli jesteś zainteresowany zamówieniem półek

skontaktuj się z nami. Dzięki sprawnej obsłudze i własnej linii produkcyjnej oferujemy szybkie terminy realizacji.

Kliknij i odbierz szybką wycenę.