PRODUKUJEMY

Przegrody z drutu

Nie zwracamy uwagi na takie elementy wyposażenia jak przegrody, jednak są one bardzo często używane. Nie bez powodu. Mogą bardzo ułatwić użytkowanie wszelkiego rodzaju chłodziarek, lodówek czy koszyka sklepowego.
Główną jej zaletą jest możliwość dzielenia przestrzeni wewnątrz urządzenia i ułożenie każdego z produktów według potrzeby. Przegroda pozwala nam rozdzielić produkty na dane kategorie i rodzaje. Estetyczne ułożenie produktów z pewnością bardziej zachęci klientów do obejrzenia produktu. Dzięki przegrodom możemy stworzyć całkiem nowy podział przestrzeni i maksymalnie ją wykorzystać.

Skontaktuj się z nami i zamów przegrody
dopasowane do Twoich potrzeb:

Jakie są zalety używania produktu takiego jak przegroda?

Poznaj pozostałe zalety wynikające z zakupów w SHELMO i zobacz, dlaczego nasza przegroda, to dobry wybór.

Możliwość maksymalnego wykorzystania miejsca w urządzeniu

Estetyczny wygląd twojej wystawy produktowej

Łatwość utrzymania porządku wewnątrz urządzenia

Przegrody można zastosować w różnych urządzeniach np. regałach, lodówkach, koszach sklepowych
W krótkim czasie możesz zmienić układ urządzenia- wystarczy tylko zamontować przegrodę lub ją wyjąć

Więcej o zaletach stosowania przegród przeczytasz tutaj – Przegrody do półek a poprawa ekspozycji towaru

Jaka przegroda będzie dla Ciebie najlepsza?

W Naszej ofercie znajduję się szeroki wybór produktów dla wyposażenia sklepów. Znajdziesz przegrody, które pomogą ci uporządkować wygląd każdego produktu. Przegroda może występować w różnych rozmiarach i kształtach, oraz mieć setki zastosowań. Jakiej przegrody byśmy nie wybrali, należy pamiętać, że produkt ten musi ułatwiać Nam korzystanie z urządzeń docelowych, w których ma się znaleźć.

Dlaczego przegroda z drutu od SHELMO?

Wykonanie z najwyższej jakości materiałów

Każda przegroda jest produkowana z dwóch rodzajów drutu - stali nierdzewnej lub stali czarnej dodatkowo pokryta warstwą ochronną m. in. chromem, cynkiem. W naszej ofercie znajdują się również przegrody powlekane metodą fluidyzacyjną, która jeszcze lepiej zabezpiecza materiał ze względu na swoją grubość od 0,25mm - 1mm.

Ułatwia organizację

Przegroda jako element dodatkowy nie może utrudniać nam pracy. Dlatego Nasze produkty cechują się łatwością w montażu i demontażu. Dosłownie w kilka chwil i bez żadnego problemu możesz za pomocą przegród zmienić wygląd Twojej wystawy produktowej. Od strony organizacyjnej jest to bardzo istotny element, na który nie tracimy dużo czasu, a daje o wiele większe efekty.

Dowolna konfiguracja produktu

To ty wybierasz specyfikację swojego produktu. Od szerokości, długości, materiału, ilości i grubości prętów aż do powłoki zabezpieczającej. Wszystkie przegrody jesteśmy w stanie dopasować do urządzeń czy mebli, które są już w Państwa posiadaniu. Dzięki temu stanowią idealne dopełnienie i mogą udoskonalić sposób przechowywania różnego rodzaju produktów.

przegrody z drutu
przegrody

Masz pytanie odnośnie ceny i czasu realizacji przegród według Twojego projektu?

Jeśli chcesz dowiedzieć się o możliwościach konfiguracji przegród z drutu – wypełnij kwestionariusz, zadając dowolne pytanie.

Z chęcią odpowiemy, pomożemy od strony technicznej, aby jak najlepiej dopasować przegrodę do Twojego urządzenia.

Skontaktuj się z Nami i zamów przegrody z drutu dopasowane do Twoich potrzeb: