Potrzebujesz szybkiej wyceny?
przegroda biała
PRODUKUJEMY

Przegrody z drutu

Nie zwracamy uwagi na takie elementy wyposażenia jak przegrody, jednak są one bardzo często używane. Nie bez powodu. Mogą bardzo ułatwić użytkowanie wszelkiego rodzaju chłodziarek, lodówek czy koszyka sklepowego.
Główną jej zaletą jest możliwość dzielenia przestrzeni wewnątrz urządzenia i ułożenie każdego z produktów według potrzeby. Przegroda pozwala nam rozdzielić produkty na dane kategorie i rodzaje. Estetyczne ułożenie produktów z pewnością bardziej zachęci klientów do obejrzenia produktu. Dzięki przegrodom możemy stworzyć całkiem nowy podział przestrzeni i maksymalnie ją wykorzystać.

Skontaktuj się z nami i zamów przegrody
dopasowane do Twoich potrzeb:

Jakie są zalety używania produktu takiego jak przegroda?

Poznaj pozostałe zalety wynikające z zakupów w SHELMO i zobacz, dlaczego nasza przegroda, to dobry wybór.

Możliwość maksymalnego wykorzystania miejsca w urządzeniu

Estetyczny wygląd twojej wystawy produktowej

Łatwość utrzymania porządku wewnątrz urządzenia

Przegrody można zastosować w różnych urządzeniach np. regałach, lodówkach, koszach sklepowych
W krótkim czasie możesz zmienić układ urządzenia- wystarczy tylko zamontować przegrodę lub ją wyjąć

Więcej o zaletach stosowania przegród przeczytasz tutaj – Przegrody do półek a poprawa ekspozycji towaru

przegrody druciane
przegrody białe

Jaka przegroda będzie dla Ciebie najlepsza?

W Naszej ofercie znajduję się szeroki wybór produktów dla wyposażenia sklepów. Znajdziesz przegrody, które pomogą ci uporządkować wygląd każdego produktu. Przegroda może występować w różnych rozmiarach i kształtach, oraz mieć setki zastosowań. Jakiej przegrody byśmy nie wybrali, należy pamiętać, że produkt ten musi ułatwiać Nam korzystanie z urządzeń docelowych, w których ma się znaleźć.

Dlaczego przegroda z drutu od SHELMO?

Wykonanie z najwyższej jakości materiałów

Każda przegroda jest produkowana z dwóch rodzajów drutu - stali nierdzewnej lub stali czarnej dodatkowo pokryta warstwą ochronną m. in. chromem, cynkiem. W naszej ofercie znajdują się również przegrody powlekane metodą fluidyzacyjną, która jeszcze lepiej zabezpiecza materiał ze względu na swoją grubość od 0,25mm - 1mm.

Ułatwia organizację

Przegroda jako element dodatkowy nie może utrudniać nam pracy. Dlatego Nasze produkty cechują się łatwością w montażu i demontażu. Dosłownie w kilka chwil i bez żadnego problemu możesz za pomocą przegród zmienić wygląd Twojej wystawy produktowej. Od strony organizacyjnej jest to bardzo istotny element, na który nie tracimy dużo czasu, a daje o wiele większe efekty.

Dowolna konfiguracja produktu

To ty wybierasz specyfikację swojego produktu. Od szerokości, długości, materiału, ilości i grubości prętów aż do powłoki zabezpieczającej. Wszystkie przegrody jesteśmy w stanie dopasować do urządzeń czy mebli, które są już w Państwa posiadaniu. Dzięki temu stanowią idealne dopełnienie i mogą udoskonalić sposób przechowywania różnego rodzaju produktów.

przegroda szara
przegroda z drutu

Masz pytanie odnośnie ceny i czasu realizacji przegród według Twojego projektu?

Jeśli chcesz dowiedzieć się o możliwościach konfiguracji przegród z drutu – wypełnij kwestionariusz, zadając dowolne pytanie.

Z chęcią odpowiemy, pomożemy od strony technicznej, aby jak najlepiej dopasować przegrodę do Twojego urządzenia.

Skontaktuj się z Nami i zamów przegrody z drutu dopasowane do Twoich potrzeb:

Jakie elementy druciane produkujemy?

Z drutu wykonanego np. ze stali węglowej przy użyciu profesjonalnych maszyn możemy wykonać różne warianty jednego produktu. W swojej ofercie posiadamy między innymi elementy druciane takie jak, kosze, półki, przegrody, zawieszki sklepowe i inne. Dzięki ciągłemu powiększaniu parku maszynowego rośnie nasza możliwość do wykonywania nowych i skomplikowanych wyrobów.

Wyroby z drutu producent – dla kogo produkujemy?

Zarówno producenci, sklepy, jak i hurtownie znajdą produkty, które mogą zastosować u siebie. Półki druciane bądź kosze można zastosować w lodówkach, ale również w meblach oraz garderobach na wymiar. Dla przykładu zawieszki sklepowe mogą pomóc zarówno producentom i pośrednikom zajmującym się kompleksowym wyposażeniem sklepów.

Przegrody do półek a poprawa ekspozycji towaru

Przegrody mogą pomóc wykorzystać przestrzeń do przechowywania w stu procentach. Czasami nie chcemy, aby jedna półka mieściła kilka kategorii produktu, więc rezygnujemy z tego i tym samym marnujemy dostępne miejsce. Wystarczy użyć wtedy przegrody, aby oddzielić od siebie różne produkty. Tym samym dzięki funkcjonalnemu wyposażeniu sklepu pomieścimy więcej asortymentu na tej samej powierzchni.

Barierka do regału – najważniejsze informacje

Patrząc na większość półek w sklepie, na których znajdują się produkty nie zastanawiamy się nad konstrukcją regałów. Większość sklepów zaopatrując się w wyposażenie musi dobrze przemyśleć tę kwestię, aby wybór był jak najlepszy i jak najbardziej dostosowany zarówno do sprzedawanego produktu jak i do grupy klientów.