Potrzebujesz szybkiej wyceny?

Wyroby z drutu producent – dla kogo produkujemy?

12 sierpnia 2021

Wyroby z drutu producent – dla kogo produkujemy?

Zarówno producenci, sklepy, jak i hurtownie znajdą produkty, które mogą zastosować u siebie. Półki druciane bądź kosze można zastosować w lodówkach, ale również w meblach oraz garderobach na wymiar.

Elementy z drutu: półki, przegrody, zawieszki sklepowe, kraty ekspozycyjne, kosze oraz indywidualne projekty.

Tak naprawdę nie ma żadnych ograniczeń, każdy może zadecydować w czym pomocny może być produkt z drutu. Dla przykładu zawieszki sklepowe mogą pomóc zarówno producentom wyposażenia sklepowego jak i pośrednikom zajmującym się kompleksowym wyposażeniem sklepów. 

Jakie firmy odnajdą w SHELMO produkty dla Siebie?

Producenci mebli chłodniczych i mroźniczych

Półki druciane, kosze lub przegrody idealnie sprawdzają się we wszelkiego rodzaju stołach, regałach chłodniczych czy mroźniczych. Nie bez powodu, ponieważ do względnie małej ceny są bardzo wytrzymałe i trwałe. 

Zazwyczaj półki, kosze stosowane w chłodnictwie są powlekane fluidyzacyjnie. Zwiększa to ich wytrzymałość i odporność na czynniki zewnętrzne.

Kolejnym elementem jest przegroda druciana, którą możemy podzielić przestrzeń wewnątrz urządzenia według uznania. Bardzo dobrze sprawdzają się tutaj plastyfikowane wyroby z drutu, które dzięki swojej grubej i elastycznej powłoce są odporne na uderzenia.

przegroda szara
półka plastyfikowana

Producenci mebli oraz także wykonawcy zabudowy na wymiar

Bardzo dobrym przykładem wykorzystania półki drucianej o szeroko rozstawionych prętach jest zamontowanie jej w szafce na buty. Aktualnie jest to wykorzystywane wśród producentów. Wyroby druciane mogą być wykonane z drutu o różnej średnicy dlatego jesteśmy w stanie dopasować produkt do mebla i przeznaczenia. Elementy malowane proszkowo bądź fluidyzacyjnie dobrze sprawdzą się również w meblach kuchennych czy garderobach.

Wszystkie sklepy

niezależnie od asortymentu

Wyposażenie sklepu powinno być odpowiedniej wytrzymałości i cechować się wysoką trwałością. Pozwoliłoby to uniknąć niepotrzebnych problemów związanych z ekspozycją produktową. Wyrobu z drutu pomagają sklepom w lepszym eksponowaniu zalet produktu i dają możliwość łatwego dostępu do asortymentu.
Alternatywą zwykłych regałów są bardzo funkcjonalne kraty ekspozycyjne i zawieszki sklepowe. Elementy te mogą usprawnić ekspozycje produktów i polepszyć wygląd całego sklepu ze względu na lepszą widoczność.
półka druciana sklepowa
półka druciana do regału

Dystrybutorzy

Firmy, które pośredniczą w sprzedaży wyrobów z drutu. W tej sekcji możemy zastosowanie znajdują np. hurtownie z artykułami do wyposażenia sklepów czy hurtownie zaopatrujące sklepy detaliczne. Wyroby wysokiej jakości zawsze będą atrakcyjnym produktem.

Od projektów do produktów - gięcie drutu

Zaczyna się od indywidualnych potrzeb klienta i projektów. Produkt musi być przemyślany co do każdego detalu zanim podejmiemy się jego produkcji.  W zależności od potrzeb dostosowujemy wyroby z drutu i technologie, aby spełnić wszystkie oczekiwania.
Wszystkie etapy produkcji od gięcia drutu do końcowego wykończenia wykonujemy w swoich halach produkcyjnych. Jesteśmy w stanie wykonać produkty o indywidualnej specyfikacji według rysunków technicznych klientów. Gięcie drutu zaczynamy od średnicy 3mm.

SHELMO - producent wyrobów z drutu

Jesteśmy producentem elementów z drutu. W swojej ofercie posiadamy m. in. półki druciane, kosze, przegrody, zawieszki sklepowe i kraty ekspozycyjne. 

Wyroby z drutu produkowane przy wykorzystaniu drutu o średnicy od f3 mm do f10 mm ze stali nierdzewnej lub stali czarnej. Wykonujemy również usługi: gięcia drutu, zgrzewanie elementów z drutu oraz malowania fluidyzacyjnego.

Skontaktuj się z Nami poprzez formularz szybkiej wyceny!

Jeśli chcesz dowiedzieć się o cenie i dostępnych wariantach elementów drucianych.

Kliknij i wypełnij formularz!