Potrzebujesz szybkiej wyceny?

Zawieszki i haczyki metalowe producent

Jeżeli jesteś zainteresowany zamówieniem zawieszek, skontaktuj się z nami. Dzięki sprawnej obsłudze i własnej linii produkcyjnej oferujemy szybkie terminy realizacji.

Kliknij i odbierz szybką wycenę.

Sprawdź też:
23 września 2021

Zawieszki i haczyki metalowe producent

Haczyki sklepowe są tak uniwersalne, że nie powinna Nas zdziwić ich wszechobecna dostępność. Sklepy z różnym asortymentem wykorzystują z powodzeniem haki z drutu do ekspozycji swoich produktów już od dłuższego czasu. Jest to spowodowane ich wygodą i funkcjonalnością oraz możliwością szybkiej modyfikacji ekspozycji. Dodatkowo występowanie dużej ilości rodzajów powoduje, że można na nich zawiesić różne produkty. Powoduje to fakt, iż zawieszki i haki są często wykorzystywane np. w branży odzieżowej.

System haków/zawieszek na produkty

Zawieszki mogą być dostosowane do zawieszania na różnych powierzchniach. Możemy wybrać pomiędzy kratami ekspozycyjnymi a ścianami perforowanymi. Również dostępną możliwością są stojaki z zawieszkami, jednak te już są rzadziej stosowane. Może to być uzależnione od wyposażenia sklepu, które obecnie posiadamy lub od asortymentu.

Wyroby z drutu

Zawieszki wykonujemy z drutu o różnej średnicy, w zależności od przeznaczenia. Bardzo dobrym zabezpieczeniem jest poddanie produktu malowaniu fluidyzacyjnemu. Możemy wyodrębnić dwa standardowe rodzaje zawieszek – pojedyncze i podwójne.

Haki pojedyncze

Wykonane są z jednego drutu, który jest przeznaczony do zawieszania. Na zawieszkach pojedynczych możemy bez obaw umieścić lekkie przedmioty lub towar opakowany w blistry. Cena pojedynczych wersji będzie zazwyczaj trochę niższa niż przy podwójnych wersjach.

Haki podwójne

Zawieszki podwójne cechuje jeden mocno zagięty drut, który tworzy docelowo mocniejszą powierzchnię do zawieszania. Są częściej stosowane ze względu jakościowego i wytrzymałego.

Produkty - kategorie

Firma SHELMO w ofercie posiada różne zawieszki sklepowe, które mogą odbiegać od siebie specyfikacją pod względem: materiału, wymiaru, sposobu montażu, grubości drutu oraz wykończenia. Możliwości produkcyjne nie ograniczają nas, jeśli chodzi o rodzaje zawieszek i innych wyrobów z drutu. Cena konkretnych modeli jest zawsze podyktowana specyfikacją produktu.

Zobacz pełną ofertę – ZAWIESZKI 

Jeżeli jesteś zainteresowany zamówieniem zawieszek,

skontaktuj się z nami. Dzięki sprawnej obsłudze i własnej linii produkcyjnej oferujemy szybkie terminy realizacji.

 

Kliknij i odbierz szybką wycenę.