zawieszki sklepowe
PRODUKUJEMY

Zawieszki sklepowe

Zawieszki sklepowe, a także wieszaki oraz kraty to kategorie produktów wykorzystywanych w ogromnej liczbie sklepów. Umożliwiają estetyczne  prezentowanie asortymentu w celu zachęcenia klientów do zakupu. Takie zawieszki mogą występować jako samodzielne elementy, jak i w bardziej rozbudowanych konfiguracjach (np. meble).

Skontaktuj się z naszym doradcą technicznym w celu szybkiej wyceny:

Rafał Mroczek

+572 721 233

Kraty i zawieszki

W naszej ofercie znajdą Państwo wszystko, co jest potrzebne do profesjonalnego wyposażenia sklepu – i to bez względu, jaki typ asortymentu się w nim znajduje. Czekają na Państwa między innymi różnego rodzaju:

ZAWIESZKI SKLEPOWE

Wybierając opcję zawieszek zamontowanych na kratach sklepowych zadbasz o profesjonalną prezentację Twoich produktów. Od zawieszenia zabawek, poprzez ubrania i czapki oraz inne artykuły.


WIESZAKI SKLEPOWE

Wygodne uchwyty, dzięki którym w łatwy sposób dopilnujesz, aby sprzedawane przez Ciebie produkty prezentowały się z jak najlepszej strony. Dokonywanie analiz pod względem asortymentu jaki mamy, jest tutaj najważniejsze.


KRATY SKLEPOWE

Gotowe elementy mogące pełnić rolę pełnoprawnych mebli, jak i być częścią większych konstrukcji i aranżacji wielu sklepów. To właśnie na nich wygodnie umieścisz wszelkiego rodzaju zawieszki i wieszaki służące do eksponowania Twoich produktów.

Wszystkie prezentowane produkty są wykonane z wytrzymałego drutu,

co sprawia, że znajdują uznanie pośród wielu sklepów. Na Twoją uwagę

zasługuje również ich atrakcyjna cena.

Skontaktuj się z nami i zamów zawieszki

dopasowane do Twoich potrzeb:

zawieszka sklepowa
element druciany

Za co docenisz
zawieszki, kraty,
wieszaki oraz inne
kategorie produktów?

Obecne w naszej ofercie zawieszki to produkty znajdujące uznanie pośród wielu różnych sklepów.

Nasi dotychczasowi klienci wskazują na kilka istotnych zalet, przez które nasze propozycje zawieszek znajdują się na wyposażeniu ich sklepów.

Więcej na ten temat przeczytasz w artykule poświęconym tym akcesoriom – Zawieszki i haczyki metalowe 

Zalety Naszych produktów:

Solidna i trwała budowa
produktów stanowiących
wyposażenie sklepów

Każdy produkt jest wykonany z drutu pokrytego odpowiednią warstwą ochronną (np. chromem). To oznacza, że zarówno zawieszki, jak i kraty oferują wysoką odporność na zarysowania, pęknięcia, jak i uszkodzenia. Ich zaletą jest także fakt, iż są wyjątkowo odporne na odkształcenia i nie zmieniają swojego wyglądu (w tym barwy) - nawet podczas długiego użytkowania.

Uniwersalna konstrukcja
umożliwiająca dokonywanie
swobodnej zmiany ustawień

Wszystkie nasze produkty są w pełni elastyczne i łatwe w montażu, dzięki czemu stanowią idealne wyposażenie wielu sklepów - bez względu na kategorie sprzedawanego w nich asortymentu, użyte meble, a nawet ich kształt czy rozmiar. Zastosowanie i ich włączenie da jak najwyższą funkcjonalność w zakresie wykorzystywania zawieszek.

Wszystkie nasze kraty oraz zawieszki z drutu są produkowane bezpośrednio w celu poprawienia wygody i użyteczności różnych sklepów. Właśnie dlatego ich prosta instalacja oraz elastyczna budowa pozwalają na dostosowywanie zawieszek do swobodnej zmiany ustawień, której można dokonać w kilka chwil.

Cena, która pozwala obniżyć koszty całego zamówienia

Nasze różnego rodzaju kraty i zawieszki to także profesjonalne produkty, których cena nie wymaga drastycznego nadwyrężania budżetu klienta.

Ostateczna cena każdego produktu zależy od jego konfiguracji, jednak bez względu na to – jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo coś na każdą kieszeń.

Jak kształtuje się cena
zawieszek, wieszaków
i krat sklepowych?

Cena podstawowych zawieszek zaczyna się już

od kilku złotych.

Dokładna cena podawana zawsze jest indywidualnie.

zawieszki stalowe

Sprawdzone produkty

Poszukujesz zawieszek i innych produktów, które pozwolą na skuteczniejsze dotarcie do klienta? Nie czekaj i już teraz wzbogać swój sklep o akcesoria sklepowe – konkretne produkty, które poprawią wygląd i odpowiedzą za całokształt jego lepszego funkcjonowania.

Dysponujemy szerokim asortymentem różnego rodzaju rozwiązań. Dokonanie analiz dotyczących potrzeb klienta pozwala nam dostosować ofertę indywidualnie. 

Masz pytania lub chcesz poznać
aktualną ofertę na rok 2022?

Skontaktuj się z nami telefonicznie, poprzez e mail lub skorzystaj bezpośrednio z wygodnego formularza kontaktowego w ramach którego możesz dodać rysunek techniczny. Pamiętaj, że wszystkie produkty czekają na Ciebie – wystarczy, że się z Nami skontaktujesz.

Skontaktuj się z nami i zamów zawieszki

dopasowane do Twoich potrzeb: