Potrzebujesz szybkiej wyceny?
gięcie drutu
OFERUJEMY

Gięcie drutu

Gięcie drutu polega na odkształcaniu drutu za pomocą specjalnej maszyny. Giętarka wygina drut w trzech płaszczyznach – aż do momentu otrzymania odpowiedniego kąta nachylenia. Gięcie drutu 2D i 3D sprawia, że prosty kawałek drutu giętarka potrafi przekształcić w przestrzenny element – czyli gotowy produkt nadający się do sprzedaży.

Szybki kontakt:

+572 721 233

Usługi gięcia i prostowania drutu SHELMO

Jesteśmy producentem różnego rodzaju wyrobów giętych z drutów: gołych, ocynkowanych, a także tych odpornych na rdzewienie. Wykonujemy naszą pracę na nowoczesnych maszynach służących do profesjonalnego i bezpiecznego użytkowania. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać różnego rodzaju produkty z drutu – według naszych własnych projektów lub wykonywanych na indywidualne zlecenie każdego klienta.

gięcie drutu 2d
gięcie drutu 3d
gięcie drutu
Giętarki, czyli
precyzyjne i powtarzalne maszyny
do gięcia drutu CNC

Gięcie drutu wykonujemy na maszynach sterowanych CNC. Maszyny te są bardzo dokładne i precyzyjne. Dzięki temu proces gięcia przebiega niezwykle szybko, a także pozwala ustrzec się od błędów. Maszyna CNC umożliwia szeroki zakres produkcyjny, czego najlepszym przykładem jest fakt, że nasze giętarki potrafią giąć druty o różnej średnicy.

Na uwagę zasługuje również fakt, iż zastosowanie giętarek trzpieniowych sterowanych numerycznie pozwala na wykonywanie giętych elementów z różnego rodzaju metali. Dzięki swoim ustawieniom produkty te mogą być powtarzalne, co również ułatwia cały proces produkcji.

Czym wyróżniają się
wyroby z drutu produkowane
w naszej firmie?

Pracujemy na najlepszych certyfikowanych maszynach. Produkt, który otrzymuje od nas klient jest ocynkowany, nierdzewny oraz pomalowany proszkowo. Odznacza go wysoka jakość oraz niebanalna estetyka. Z naszej strony dokładamy wszelkich starań, aby poszczególne elementy z drutu zamówione przez naszego klienta spełniały jego wszelkie oczekiwania.

Kontakt

Jeśli chcesz współpracować z doświadczonym producentem wyrobów z drutu – zapraszamy do współpracy. Potrzebne dane szukaj w zakładce kontakt. Pamiętaj, że gniemy drut według własnych wzorów lub mamy możliwość wykonać zlecenie według projektu klienta. 

gięcie elementów z drutu
gięcie elementów drucianych
Masz pytania na temat gięcia lub prostowania drutu?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub e mail albo skorzystaj bezpośrednio z wygodnego formularza kontaktowego. Nasi doradcy z przyjemnością odpowiedzą na każde nurtujące Cię pytania. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem.

Wykorzystaj możliwość i zapytaj się o cenę gięcia lub prostowania elementów:

Szukasz wysokiej klasy produktu z drutu?

Nasza firma oferuje wysokiej jakości metalowe produkty z drutu. Asortyment, który od nas otrzymasz wyróżnia się nie tylko swoją jakością, ale przede wszystkim tym, że jest wykonany z dbałością nawet o najdrobniejszy detal. 

Dokładamy wszelkich starań, aby produkowane przez nas produkty z giętego drutu CNC, były nie tylko ładne, ale przede wszystkim funkcjonalne.