OFERUJEMY

Gięcie drutu

Gięcie drutu polega na odkształcaniu drutu za pomocą specjalnej maszyny. Giętarka wygina drut w trzech płaszczyznach – aż do momentu otrzymania odpowiedniego kąta nachylenia. Gięcie drutu 3D sprawia, że prosty kawałek drutu giętarka potrafi przekształcić w przestrzenny element – czyli gotowy produkt nadający się do sprzedaży.

Skontaktuj się z nami i sprawdź
co możemy dla Ciebie zrobić.

Usługi gięcia drutu za pośrednictwem naszej firmy

Jesteśmy producentem różnego rodzaju wyrobów giętych z drutów: gołych, ocynkowanych, a także tych odpornych na rdzewienie. Wykonujemy naszą pracę na nowoczesnych maszynach służących do profesjonalnego i bezpiecznego gięcia drutu. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać różnego rodzaju produkty z drutu – według naszych własnych projektów lub wykonywanych na indywidualne zlecenie każdego klienta.

Giętarki, czyli precyzyjne,
powtarzalne i profesjonalne maszyny
do gięcia drutu CNC

Gięcie drutu wykonujemy na maszynach sterowanych CNC. Maszyny te są bardzo dokładne i precyzyjne. Dzięki temu proces gięcia przebiega niezwykle szybko, a także pozwala ustrzec się od błędów. Maszyna CNC umożliwia szeroki zakres produkcyjny, czego najlepszym przykładem jest fakt, że nasze giętarki potrafią giąć druty o różnej średnicy.

Na uwagę zasługuje również fakt, iż zastosowanie giętarek trzpieniowych sterowanych numerycznie pozwala na wykonywanie giętych elementów z różnego rodzaju metali. Dzięki swoim ustawieniom produkty te mogą być powtarzalne, co również ułatwia cały proces produkcji.

Czym wyróżniają się
wyroby z drutu produkowane
w naszej firmie?

Czym się wyróżniamy na tle konkurencji? Pracujemy na najlepszych certyfikowanych maszynach, które są stworzone do gięcia drutu. Produkt, który otrzymuje od nas klient jest ocynkowany, nierdzewny oraz pomalowany proszkowo. Odznacza go wysoka jakość oraz niebanalna estetyka. Z naszej strony dokładamy wszelkich starań, aby poszczególne elementy z drutu zamówione przez naszego klienta spełniały jego wszelkie oczekiwania.

 

Jeśli chcesz współpracować z doświadczonym producentem wyrobów z drutu – zapraszamy do współpracy. Tel oraz adres mailowy znajdziesz w zakładce kontakt. Pamiętaj, że gięcie drutu wykonujemy według własnych wzorów lub projektów klienta.

Masz pytania na temat gięcia drutu lub
wytwarzania z niego poszczególnych
elementów?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub e mail albo skorzystaj bezpośrednio z wygodnego formularza kontaktowego. Nasi doradcy z przyjemnością odpowiedzą na każde nurtujące Cię pytania. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem.

Skontaktuj się z nami i sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić:

Szukasz wysokiej klasy produktu z drutu?
Współpraca z nami to umożliwia!

Nasza firma oferuje wysokiej jakości metalowe produkty z drutu. Asortyment, który od nas otrzymasz wyróżnia się nie tylko swoją jakością, ale przede wszystkim tym, że jest wykonany z dbałością nawet o najdrobniejszy detal. Dokładamy wszelkich starań, aby produkowane przez nas produkty z giętego drutu CNC, były nie tylko ładne, ale przede wszystkim funkcjonalne.