Potrzebujesz szybkiej wyceny?
malowanie fluidyzacyjne
OFERUJEMY

Malowanie
proszkowe

Malowanie proszkowe jest procesem, który polega na pokrywaniu powierzchni elementu farbą za pomocą natrysku elektrostatycznego. Dzięki malowaniu proszkowemu natryskowemu uzyskujemy gładką powłokę. Użycie farby proszkowej sprawia, że pomalowane elementy są odporne na uszkodzenia mechaniczne i odporne na korozję.

Skontaktuj się z nami i sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.
Malowanie proszkowe.
Proces pokrywania elementów
Kolory farby

Farby stosowane przez naszą firmę do malowania proszkowego dostępne są w różnych odcieniach. 

 

Dzięki temu poszczególne elementy możemy wykonać w wielu wariantach.

 

Dostępne są wszystkie kolory z palety RAL.

Etapy malowania proszkowego
- krok po kroku:

MYCIE

Mycie jest to konieczny element rozpoczynający proces malowania metalowej powłoki przy użyciu proszku. Mycie oczyszcza metalowy przedmiot z ewentualnych zabrudzeń, kurzu czy pyłków powstałych podczas obróbki.

PRZYGOTOWANIE ELEMENTÓW

Przygotowywanie powierzchni do pokrywania fluidyzacyjnego - metalowe elementy należy odpowiednio odtłuścić przed malowaniem za pomocą proszku.

MALOWANIE NATRYSKOWE

Natrysk elektrostatyczny pozwala rozprowadzić farbę równomiernie po powierzchni malowanego elementu.

KONTROLA TECHNICZNA

Kontrola techniczna - tutaj oceniany jest pomalowany element metodą proszkową. Pod uwagę bierzemy zarówno sposób nałożenia farb, jak i brak innych ewentualnych niedoskonałości.

Malowanie proszkowe:
szukasz produktu
pomalowanego przy
użyciu tej metody?

Nasza firma oferuje wysokiej jakości metalowe produkty. Pracujemy na najlepszych certyfikowanych maszynach. Produkty, które od nas dostaniesz wyróżniają się nie tylko wysoką jakością, ale i estetyką. Z naszej strony dokładamy wszelkich starań, aby wytwarzane przez nas produkty były nie tylko ładne, ale i funkcjonalne, a Ty – w pełni zadowolony ze swoich zakupów.

Skorzystaj z naszej oferty
produktów pokrywanych
przy użyciu malowania elektrostatycznego

Dostrzegasz brak dostawców, którzy mogą spełnić Twoje oczekiwania? Zobacz, co znajduje się w naszej ofercie. Sprawdź wszystkie widoczne kategorie, znajdź przedmiot, który Cię interesuje, określ jego wymiary i napisz do nas w celu ustalenia szczegółów.

 

Masz pytania? Koniecznie zajrzyj do sekcji kontakt.

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub e mail albo skorzystaj bezpośrednio z wygodnego formularza kontaktowego. Nasi doradcy z przyjemnością odpowiedzą na każde nurtujące Cię pytania. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem.

Skontaktuj się z nami i sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.