Potrzebujesz szybkiej wyceny?

Usługi

gięcie drutu 3d

Usługi SHELMO

Wyroby z drutu produkcja

Producent wyrobów drucianych. Wykonujemy różnego rodzaju wyroby z drutu o różnej średnicy. Dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać różnego rodzaju produkty oraz półprodukty zgodnie z zamówieniem i projektem klienta. Jeśli masz już jakiś projekt, który chciałbyś zrealizować zapraszamy do rozmowy z naszym wykwalifikowanym pracownikiem, który postara się doradzić i przedstawi wszystkie możliwości.

Profesjonalne wykonanie elementów

Czym wyróżniają się wyroby z drutu produkowane w naszej firmie? Produkcję elementów z drutu wykonujemy według własnych wzorów lub projektów klienta ze stali nierdzewnej lub węglowej. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, który odpowiada za zgrzewanie oraz giętarki do gięcia drutu. Produkt, który otrzymuje od nas klient jest ocynkowany, pomalowany proszkowo, fluidyzowany lub elektropolerowany. Z naszej strony dokładamy wszelkich starań, aby wyrób zamówiony przez naszego klienta spełniał jego wszelkie oczekiwania.

Szeroka gama produktów

Nasze wyroby z drutu produkujemy w naszych halach produkcyjnych. Jakie elementy z drutu znajdziesz w naszej ofercie? Możemy zaoferować wiele wyrobów z drutu, dzięki czemu w naszej ofercie znajdziesz między innymi: półki, zawieszki sklepowe, kosze, regały druciane, kraty, wieszaki, klatki dla zwierząt. Przyjmujemy również niestandardowe zlecenia od naszych klientów. Możemy również wykonać wyroby z drutu według indywidualnych projektów. Dzięki temu nasze produkty znajdują zastosowanie w wielu branżach.

Gięcie drutu 2d i 3d

Jak wygląda proces produkcji drutu? Żeby powstał element z drutu, trzeba najpierw trwale zmienić jego krzywiznę. Gięcie drutu w zależności od grubości materiału odbywa się przeważnie na zimno. Kolejną metodą obróbki drutu jest gięcie tłoczone. Drut taki wygina się, zagina i zwija. Proces ten jest powtarzany oraz niezwykle precyzyjny, a co najważniejsze – przebiega bardzo sprawnie.

elementy z drutu

 Nasi eksperci czekają na Twój kontakt.

Kliknij i wypełnij formularz.