Potrzebujesz szybkiej wyceny?

Usługi

gięcie drutu 3d

Usługi SHELMO

Wyroby z drutu produkcja

Jesteśmy producentem wysokiej jakości produktów z drutu. Wykonujemy różnego rodzaju wyroby gięte z drutu. Wykonujemy także szereg usług, które pomagają produktom być jeszcze bardziej trwałe i wytrzymałe. Dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać różnego rodzaju produkty oraz półprodukty zgodnie z zamówieniem i projektem klienta.

Jeśli masz już jakiś projekt, który chciałbyś zrealizować zapraszamy do rozmowy z naszym wykwalifikowanym pracownikiem, który postara się doradzić i przedstawi wszystkie możliwości.

Praca naszej firmy

Jak wygląda proces produkcji drutu? Żeby powstał element z drutu, trzeba najpierw trwale zmienić jego krzywiznę. Do tego etapu w pierwszej kolejności należy użyć siły poprzez wyginanie go w 3 płaszczyznach, aż do momentu uzyskania odpowiedniego kąta nachylenia. Gięcie drutu w zależności od grubości materiału odbywa się przeważnie na zimno. Kolejną metodą obróbki drutu jest gięcie tłoczone. Drut taki wygina się, zagina i zwija. Gięcie drutu wykonuje przeznaczona do tego specjalna maszyna. Proces ten jest powtarzany oraz niezwykle precyzyjny, a co najważniejsze – przebiega bardzo sprawnie.

Szeroka gama produktów

Nasze wyroby z drutu są najwyższej klasy produktem. Jakie elementy z drutu znajdziesz w naszej ofercie? Możemy zaoferować wiele wyrobów z drutu, dzięki czemu w naszej ofercie znajdziesz między innymi: zawieszki sklepowe, kosze, regały druciane, kraty, wieszaki, klatki dla zwierząt. Przyjmujemy również niestandardowe zlecenia od naszych klientów. Możemy również wykonać wyroby z drutu według indywidualnych projektów.

Profesjonalne wykonanie elementów

Czym wyróżniają się wyroby z drutu produkowane w naszej firmie? Jesteśmy producentem wyrobów z drutu – gięcie wykonujemy według własnych wzorów lub projektów klienta.  Pracujemy na najlepszych certyfikowanych maszynach, które są dedykowane właśnie do gięcia drutu. Produkt, który otrzymuje od nas klient jest ocynkowany, pomalowany proszkowo, fluidyzowany lub elektropolerowany. Wyróżnia go wysoka jakość oraz niebanalna estetyka. Z naszej strony dokładamy wszelkich starań, aby wyrób zamówiony przez naszego klienta spełniał jego wszelkie oczekiwania.

elementy z drutu

 Nasi eksperci czekają na Twój kontakt.

Kliknij i wypełnij formularz.