Potrzebujesz szybkiej wyceny?

Monoblok chłodniczy serwis

10 czerwca 2022

Monoblok chłodniczy serwis

Zakup każdych urządzeń powinien być przemyślany oraz rozpatrywany długofalowo. Bardzo ważnym aspektem, na który należy zwrócić uwagę, jest gwarancja producenta oraz warunki, na jakich udzielany jest serwis oraz czas trwania gwarancji. W serwisie układów chłodniczych w urządzeniach chłodniczych przeznaczonych do przechowywania produktów w sklepach spożywczych, restauracjach, cukierniach i lokalach gastronomicznych bardzo ważny jest czas serwisu.

Na co zwrócić uwagę?

Czas trwania

Gwarancja obowiązująca zawsze musi wynosić minimum 12 miesięcy. Czas trwania gwarancji D2D na monobloki chłodnicze Shelmo będzie można wydłużyć do 24 miesięcy lub nawet do 36 miesięcy. Dając taką możliwość jesteśmy pewni swojego produktu i możliwości serwisowania go w szybki sposób.

Sposób naprawy lub wymiany uszkodzonego monobloku

Oferujemy gwarancję „door-to-door”. Jesteśmy w stanie w bardzo sprawny sposób przeprowadzić całą procedurę gwarancyjną. Dzięki tego rodzaju gwarancji pozbywamy się dwóch podstawowych problemów: braku wykwalifikowanych serwisantów w branży chłodniczej i czas oczekiwania na naprawę monobloku. Przez co oszczędzamy czas i pieniądze.

Katalog urządzenia i formularz gwarancyjny dostępne są u naszego doradcy technicznego.

Kategorie produktów i serwis

Z uwagi na fakt, że nasze monobloki chłodnicze opierają się na bardzo łatwym i szybkim montażu, zepsuty monoblok można wymienić „1 do 1” na nowy model. Nie potrzeba specjalistycznego serwisu, aby naprawiać układ zamontowany w urządzeniu chłodniczym.

monoblok do szafy
monobloki chłodnicze

Jeśli chcesz dowiedzieć się o cenie i dostępnych modelach monobloków.

Kliknij i wypełnij formularz.

Monoblok chłodniczy

Nasz profil produkcji dla chłodnictwa opiera się na gotowych układach chłodniczych – monoblokach. Komory chłodnicze wyposażone w monobloki chłodnicze, które bez problemu można w szybki i łatwy sposób wymienić.

Zastosowanie

Monoblok chłodniczy – gotowy układ chłodniczy jest alternatywą dla układów produkowanych samemu. Wiemy jak ważna jest wysoka wydajność chłodnicza i oszczędność energii elektrycznej. Monobloki pozwalają zoptymalizować proces produkcji, jak i bardziej ekonomiczne działanie urządzeń. Dlatego tak ważne jest rozważenie zastosowania gotowych układów chłodniczych w stole chłodniczym, regale lub na ścianie komory chłodniczej lub dachu komory chłodniczej. Chłodnie przemysłowe również coraz częściej są wyposażane w monoblok chłodniczy.

Zastosowanie

Chcesz złożyć zapytanie? Przejdź do zakładki kontakt lub możesz także wysłać wiadomość w łatwy sposób poprzez formularz składania zapytania KONSULTACJA Z EKSPERTEM. Gotowe układy chłodnicze do stołów chłodniczych, regałów, chłodni i szaf chłodniczych o różnym zakresie temperatur i zróżnicowanym zakresie wydajności.

Więcej informacji na temat monobloków, ich modele znajdujące się w ofercie – znajdziecie Państwo tutaj – monobloki chłodnicze.

Opinie naszych klientów są dla nas bardzo ważną wartością, która pomaga ulepszać nam wszystkie procesy: od przyjmowania zleceń i ich realizacji, aż po obsługę posprzedażową. Głównie dlatego wprowadziliśmy taki system gwarancyjny, w odpowiedni na potrzeby rynku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się o cenie i dostępnych modelach monobloków.

Kliknij i wypełnij formularz.