Potrzebujesz szybkiej wyceny?

Produkcja wyrobów z drutu

7 lutego 2023

Produkcja wyrobów z drutu

Wyroby z drutu są bardzo trwałe i wytrzymałe, co czyni je idealnymi rozwiązaniami dla wielu różnych zastosowań. Są one łatwe w montażu i utrzymaniu, a także są odporne na działanie warunków atmosferycznych i korozji. Dzięki temu, że produkujemy elementy z drutu według rysunku klienta, produkt jest dostosowany indywidualnie i spełnia wszystkie wymagane dane techniczne.

Producent wyrobów drucianych takich jak: półki, kosze, zawieszki, kraty oraz przegrody.

Gięcie drutu - usługi

Nowoczesny park maszynowy pozwala na wykonywanie usług zgrzewania, spawania, gięcia drutu 2D i 3D oraz malowania proszkowego lub fluidyzacyjnego. Produkty druciane produkujemy z drutu o różnej średnicy, zarówno ze stali czarnej jak i nierdzewnej. Istnieje możliwość wykonania prototypów

Od projektów do produktów

Proces produkcji składa się z kilku etapów. Po pierwsze, wyroby są produkowane według rysunku i ustaleń dotyczących wykończenia. Następnie produkcję elementów wykonujemy w swoich halach produkcyjnych. Wszystkie produkty są produkowane według rysunku. Standardowy czas produkcji wynosi minimum kilka tygodni w zależności od specyfikacji zamówienia.

Więcej informacji

Skontaktuj się z nami! Jako producent mamy duże możliwości produkcyjne, dlatego nasza oferta nie zamyka się na standardowe warianty elementów drucianych. Wszystkie produkty i ich dane techniczne dostępne na stronie internetowej lub informacje do uzyskania u naszego doradcy technicznego. Zobacz tutaj – elementy druciane.

Jeśli chcesz dowiedzieć się o cenie i dostępnych wariantach elementów drucianych.

Kliknij i wypełnij formularz.