Potrzebujesz szybkiej wyceny?

Shelmo na Sirha Lyon 2023

13 stycznia 2023

Shelmo na Sirha Lyon 2023

Międzynarodowe targi branży gastronomicznej we Francji – tam możesz Nas spotkać od 19 do 23 stycznia.

Na hali 5, stoisko 5E98 zaprezentujemy swoje produkty i możliwości. Jako producent elementów drucianych i monobloków wiele z naszych produktów znajduje zastosowanie w branży gastronomicznej.

Producent elementów drucianych

Produkujemy elementy z drutu według przyjętych standardów. Są to: półki druciane, kosze druciane, zawieszki sklepowe oraz kraty ekspozycyjne. Do regałów drucianych, półek i koszy także dedykowane przegrody oraz ograniczniki. Główne branże z którymi współpracujemy to chłodnictwo i wyposażenie sklepów. Jednak jest wiele innych branż, które nasze produkty wykorzystują u siebie.

Producent monobloków chłodniczych – gotowych układów chłodniczych

Monobloki chłodnicze według zastosowania: do stołów, szaf, maszyn vendingowych i witryn cukierniczych. Istnieje możliwość modyfikacji monobloku według potrzeb klienta.

W produkcji monobloków chłodniczych staramy się rozwiązać dwa podstawowe problemy: brak wykwalifikowanej kadry w produkcji układów chłodniczych oraz serwisowanie układu chłodniczego. Dzięki monoblokom możemy w szybki sposób wymienić układ na nowy. Jest to niezwykła oszczędność czasu i pieniędzy.

Odwiedź nasze stoisko i porozmawiaj z Nami o możliwych rozwiązaniach dla Ciebie!

Więcej informacji o targach znajdziesz na stronie organizatora. Sirha Lyon

Jeśli chcesz dowiedzieć się o cenie i dostępnych wariantach elementów drucianych.

Kliknij i wypełnij formularz.