Potrzebujesz szybkiej wyceny?

Baza wiedzy

Najnowsze materiały

Monobloki do stołów chłodniczych uwielbiane i znienawidzone

Stworzenie układu chłodniczego wbrew pozorom może przysporzyć wiele trudności. Należy mieć szereg komponentów do złożenia układu, jak i kompetentne osoby, które wiedzą jak to zrobić. Codziennie z brakiem wykwalifikowanych pracowników spotyka się duża ilość producentów urządzeń chłodniczych na świecie. Na taką sytuację rynkową składa się wiele czynników.

Barierka do regału – najważniejsze informacje

Patrząc na większość półek w sklepie, na których znajdują się produkty nie zastanawiamy się nad konstrukcją regałów. Większość sklepów zaopatrując się w wyposażenie musi dobrze przemyśleć tę kwestię, aby wybór był jak najlepszy i jak najbardziej dostosowany zarówno do sprzedawanego produktu jak i do grupy klientów.

Półka druciana producent – Jak to robimy?

Każdy kiedyś słyszał o programach telewizyjnych typu „Jak to jest zrobione?”. Nie bez powodu te kategorie cieszą się tak dużym powodzeniem wśród ludzi. Na pewno większość z Nas miała chociaż raz sytuację, w której zobaczyła jakieś urządzenie lub przedmiot w sklepie i zadała sobie pytanie: jak się to produkuje. Wynika to poniekąd z natury człowieka, jako osoby która jest ciekawa świata i wszystkiego co go otacza. Dlatego też chcemy przedstawić jak to robimy.

polka zeberkowa

Półki druciane – zastosowanie w gastronomii

Do przechowywania produktów, które wymagają odpowiedniej temperatury tradycyjna lodówka i zwykłe szklane półki mogą nie wystarczyć. Lodówki, które zazwyczaj kupujemy do domu nie posiadają wystarczającej ilości półek i wystarczającej przestrzeni wewnątrz urządzenia. Dla branży gastronomiczno-hotelarskiej czy sklepów spożywczych te wymagania są zdecydowanie wyższe i  urządzenia muszą być odpowiednie do przechowywania dużej ilości produktów.